reklama

Launcher Chameleon v Play Storu Android, video

Launcher Chameleon v Play Storu [Android, video]
2012-08-03T13:50:57+01:00
• 3. 8. 2012
1

Chameleon má vytvořit revoluci v launcherech na tabletech se systémem Android. Mělo by se jednat o intuitivnější a jakoby chytřejší prostředí, které vám zpříjemní práci s vaším zařízením. Tento launcher se pomalu dere do běžného života a snad co nevidět si jej bude moci stáhnout i běžný smrtelník.

2012chamelon

V současnosti se již nachází v Play Storu, ale je dostupný pro omezené množství zařízení a také jen pro vybrané uživatele. Pokud patříte mezi ty, kteří přispěli na tento projekt, tak si jej můžete stáhnout a začit testovat. Vývojáři si nyní tímto způsobem dávají čas na kompletní odladění. Jestli se ptáte, proč není dostupný pro mobily, tak je to velmi jednoduché. Chameleon je stavěn jen na vyšší rozlišení a zatím jen pro tablety. Naštěstí vývojáři přislíbili i verzi pro smartphony.

image

Pokud vás tento launcher nějakým způsobem oslovil a netrpělivě čekáte na jeho kompletní uvolnění, tak tu pro vás máme dlouhé video.

Zdroj: chameleonlauncher.com, droid-life.com


Už se těšíte na tento neobyčejný launcher? Pokud bude zpoplatněn, jakou částku jste ochotni utratit?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Zpoplatněn bude dle mě na 10 dolarů. Už bych ho rád taky vyzkoušel, ale použil jsem na Kickstarteru jiný mail než Gmail a tak mě ta app nepoznává :/

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim