reklama

Google Now pro Android 4.0 ICS video

Google Now pro Android 4.0 ICS [video]
2012-08-11T10:42:26+02:00
• 11. 8. 2012
10

Jedním z největších lákadel nového systému Android 4.1 Jelly Bean je služba Google Now, která v mnoha ohledech překonává průkopnickou Apple Siri. Na věc jde ale úplně jinak…

Google-Now-ICS

Pokud máte starší smartphone a nemáte jistou aktualizaci na Jelly Bean, tak jste zatím museli jen koukat na ty, kteří si s Google Now pohrávali. Jestli váš smartphone má komunitní verzi systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich a root, tak si můžete sami vyzkoušet výše zmiňovanou službu. Než se pustíte do studování návodu, můžete se podívat na recenzi systému Jelly Bean. I zde jsme ukázali, jak tato služba funguje.

Veškeré potřebné instrukce naleznete v tomto vláknu na XDA Developers. Ačkoliv nepatří k nejsložitějším, tak zřejmě budete chvíli testovat, která verze je ta nejvhodnější. V první řadě musíte zvolit správnou verzi instalace, jelikož jsou zde dva postupy. Jeden je určený pro smartphony s AMRv7 a druhý pro ARMv6.


Neodolal jsem a nainstaloval jsem Google Now na SGS 2 s Androidem 4.0 CM9 Stable. Ve videu najdete opravdu jednoduchý postup. Pokud se vrhnete do zkoušení, tak vše děláte na vlastní riziko.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

xtonda: Treba si overit fakty omg, google nic pre apple ako google now nevidal, ale len cisto google search. Ziadne karty sa ti na iphone zobrazovat nebudu.
mam to v telefone je to celkom dobre, ale zase tu v nasom zapadakove vela funkcii nejde.

No nevím, zkoušet to zrovna na SGS II který zcela určitě JB 4.1 dostane ofiko…ale pohoda. Každopádně to vypadá užitečně, rád to vyzkouším a třeba i začnu běžně používat, jakmile mi v mojí SGS II přistane Jelly Bean 4.1 :-))

díky

S3 má ARMv7, AFAIK ARMv6 se objevuje ve starých nebo lowendových zařízeních.

To je tedy ostuda, pro iPhone to Google vydá jako oficiální aplikaci a pro staší verzi vlastního systému se to musí takhle hákovat.

SGS3 má ARM v7,že ano?Díky

Zbytečný mi to nepřijde. Mám Nexus S, 4.1.1 a používám to denně. Výborná je schopnost automatického propočítáni trasy na včasný příjezd na akci podle kalendáře či prohlížených netových stránek.

Gustiksarapatka

13. 8. 2012, 11:28

Mám to na svém HTC HD2 a přijde mi to totálně zbytečné.

Přemysl Vaculík

13. 8. 2012, 10:43

Nedos.: doplněno, ale je lepší si projít samotný návod na XDA

možná by bylo dobrý zmínit že to je pouze pro rootnutá zařízení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit