reklama

Google Now pro Android 4.0 ICS video

Google Now pro Android 4.0 ICS [video]
2012-08-11T10:42:26+01:00
• 11. 8. 2012
10

Jedním z největších lákadel nového systému Android 4.1 Jelly Bean je služba Google Now, která v mnoha ohledech překonává průkopnickou Apple Siri. Na věc jde ale úplně jinak…

Google-Now-ICS

Pokud máte starší smartphone a nemáte jistou aktualizaci na Jelly Bean, tak jste zatím museli jen koukat na ty, kteří si s Google Now pohrávali. Jestli váš smartphone má komunitní verzi systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich a root, tak si můžete sami vyzkoušet výše zmiňovanou službu. Než se pustíte do studování návodu, můžete se podívat na recenzi systému Jelly Bean. I zde jsme ukázali, jak tato služba funguje.

Veškeré potřebné instrukce naleznete v tomto vláknu na XDA Developers. Ačkoliv nepatří k nejsložitějším, tak zřejmě budete chvíli testovat, která verze je ta nejvhodnější. V první řadě musíte zvolit správnou verzi instalace, jelikož jsou zde dva postupy. Jeden je určený pro smartphony s AMRv7 a druhý pro ARMv6.


Neodolal jsem a nainstaloval jsem Google Now na SGS 2 s Androidem 4.0 CM9 Stable. Ve videu najdete opravdu jednoduchý postup. Pokud se vrhnete do zkoušení, tak vše děláte na vlastní riziko.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

xtonda: Treba si overit fakty omg, google nic pre apple ako google now nevidal, ale len cisto google search. Ziadne karty sa ti na iphone zobrazovat nebudu.
mam to v telefone je to celkom dobre, ale zase tu v nasom zapadakove vela funkcii nejde.

No nevím, zkoušet to zrovna na SGS II který zcela určitě JB 4.1 dostane ofiko…ale pohoda. Každopádně to vypadá užitečně, rád to vyzkouším a třeba i začnu běžně používat, jakmile mi v mojí SGS II přistane Jelly Bean 4.1 :-))

díky

S3 má ARMv7, AFAIK ARMv6 se objevuje ve starých nebo lowendových zařízeních.

To je tedy ostuda, pro iPhone to Google vydá jako oficiální aplikaci a pro staší verzi vlastního systému se to musí takhle hákovat.

SGS3 má ARM v7,že ano?Díky

Zbytečný mi to nepřijde. Mám Nexus S, 4.1.1 a používám to denně. Výborná je schopnost automatického propočítáni trasy na včasný příjezd na akci podle kalendáře či prohlížených netových stránek.

Gustiksarapatka

13. 8. 2012, 11:28

Mám to na svém HTC HD2 a přijde mi to totálně zbytečné.

Přemysl Vaculík

VIP 13. 8. 2012, 10:43

Nedos.: doplněno, ale je lepší si projít samotný návod na XDA

možná by bylo dobrý zmínit že to je pouze pro rootnutá zařízení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim