reklama

Samsung Galaxy Note II dostane až 5.5 palcový displej!

Samsung Galaxy Note II dostane až 5.5 palcový displej!
2012-07-10T06:49:18+01:00
• 10. 7. 2012

Současný trend výrobců chytrých zařízení je dostat do těla co největší displej a Samsung se právě chopil své příležitosti. Samsung podle posledních zahraničních zpráv v současnosti pracuje na novém Galaxy Note II, v jehož těle by měl být obsažen obrovský 5.5palcový displej. Dokážete si ještě představit tuto velikost zařízení ve své kapsy?

Tato připravovaná novinka se má objevit na trhu ještě letos v srpnu na veletrhu spotřební elektroniky IFA v Německu. Za reálnější období bych však spíše označil období podzimu, kdy by se mohla stát úhlavním konkurentem chystaného iPhonu 5. Telefon zřejmě dostane 4 jádrový procesor a 12megapixelový fotoaparát.

První spekulace mluvily o pouze 5.3palcovém displeji. Poslední novinky však zmiňují 5.5 palce, jelikož Samsung u zařízení s takovou velikostí sází na úspěch. Nicméně Apple se tak opět vzdaluje čím dál více se zvyšujícímu náskoku Samsungu, jelikož iPhonu 5 se oproti Galaxy S III, který má nyní 4,8palcový displej, pravděpodobně zvětší displej jen nepatrně.

Zdroj: Appleinsider.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim