reklama

Nový iPad Mini bude vyráběn v Brazílii!

Nový iPad Mini bude vyráběn v Brazílii!
2012-07-09T10:56:03+01:00
• 9. 7. 2012

Již jsme vás informovali o bližších specifikacích, které bychom měli očekávat u připravovaného iPadu ve zmenšené verzi. Nyní se ale ven dostávají informace, hovořící o jeho výrobě, konstrukci a více tak zkreslují existující poznatky, což napovídá k souboji mezi Nexusem 7 od Googlu a Kindle Fire od Amazonu.

Japonský server MacOtakar získal zprávy od spolehlivého zdroje z Číny, které hovoří o ukončeném testování tabletů na CNC strojích v Číně, následném přesouvání výroby do závodu Foxconn v Brazílii a zahájení celé výroby začátkem září.

Dále potvrzuje zmiňovanou úhlopříčku displeje se 7,85 palci, který je obsažen v těle podobnému spíše iPodu Nano třetí generace než zmenšenině iPadu. Existující prototyp má údajně stejnou výšku jako Googlem oznámený Nexus 7, jen jeho šířka je o něco větší. Tloušťkou by měl konkurovat Kindle Fire od Amazonu, proto se dá tento rozměr přirovnat k iPodu Touch.

Podle zdroje existuje seznam dopravců, kteří by měli dostat zařízení přednostně, aby neměl každý současný prodejce iPadů přístup k tomuto zařízení ihned při startu prodeje. Nakonec potvrzuje fakt, že společně s novým iPadem bude představen i dlouho očekávaný iPhone 5.

Zdroj: Appleinsider.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim