Nový iPad Mini bude vyráběn v Brazílii!

Nový iPad Mini bude vyráběn v Brazílii! 2012-7-9

Již jsme vás informovali o bližších specifikacích, které bychom měli očekávat u připravovaného iPadu ve zmenšené verzi. Nyní se ale ven dostávají informace, hovořící o jeho výrobě, konstrukci a více tak zkreslují existující poznatky, což napovídá k souboji mezi Nexusem 7 od Googlu a Kindle Fire od Amazonu.

Japonský server MacOtakar získal zprávy od spolehlivého zdroje z Číny, které hovoří o ukončeném testování tabletů na CNC strojích v Číně, následném přesouvání výroby do závodu Foxconn v Brazílii a zahájení celé výroby začátkem září.

Dále potvrzuje zmiňovanou úhlopříčku displeje se 7,85 palci, který je obsažen v těle podobnému spíše iPodu Nano třetí generace než zmenšenině iPadu. Existující prototyp má údajně stejnou výšku jako Googlem oznámený Nexus 7, jen jeho šířka je o něco větší. Tloušťkou by měl konkurovat Kindle Fire od Amazonu, proto se dá tento rozměr přirovnat k iPodu Touch.

Podle zdroje existuje seznam dopravců, kteří by měli dostat zařízení přednostně, aby neměl každý současný prodejce iPadů přístup k tomuto zařízení ihned při startu prodeje. Nakonec potvrzuje fakt, že společně s novým iPadem bude představen i dlouho očekávaný iPhone 5.

Zdroj: Appleinsider.com

KategorieČlánkyiOS
Antonín Horňáček

Druhá ruka šéfredaktora a milovník mobilních technologií všeho druhu. Zajišťuje tvorbu obsahu a dodávku nových zařízení do redakce. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale fandí Windows Phone, obdivuje BlackBerry a nezanevřel nad Androidem. Nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot.