reklama

Google Play Books a Movies

Google Play Books a Movies
2012-03-28T20:13:43+02:00
• 28. 3. 2012
2

Dnes se uživatelům nejnovějších zařízení řady Nexus objevila v Google Play zajímavá aktualizace. Do telefonu se jim nainstalovaly dvě nové aplikace – Google Play Books a Google Play Movies

Jak název aplikací napovídá, první jmenovaná slouží (přesněji bude sloužit) k nákupu a půjčování knih, druhá pak k půjčování filmů. Záměrně používám anglický název obou aplikací, protože český mi nějak nejde přes pusu – Knihy Play a Filmy Play.

V případě Play Movies je aplikace zatím v podstatě nepoužitelná. Po spuštění hlásí chybu sítě a vyzývá nás, abychom to zkusili znovu. Záložka Osobní videa pak  obsahuje videa natočená přímo mobilním zařízením.

Play Books nás po spuštění informuje o tom, že služba u nás zatím není dostupná. Dále však na ukázku nabídne tři knihy v angličtině. Obsahuje animované otáčení stránek a nabízí zpřístupnění knih offline.

To, zda máme obě aplikace chápat jako předzvěst něčeho, co pro nás Google chystá, nebo zda jde pouze o vypuštění testovacích verzí do světa, netušíme.


Co myslíte, že Google zamýšlí touto aktualizací? Využili byste půjčování knih a filmů?

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Václav Pavlín

29. 3. 2012, 9:04

Ano, proxy znám a dokonce i umím využít. Mluvím samozřejmě o tom, co chystá pro nás jako pro Čechy.

A proxy znate a umite použit?Ta služba davno frči,možna jenom nechapete že V Ugandě,Somalsku,Čechach bude funkční pozděj.Tim reaguji na posledni větu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim