Spekulace

[Spekulace] Galaxy Nexus a Nexus S – update na 4.0.5
2012-09-30T14:22:54+02:00
• 29. 3. 2012
2

Majitelé zařízení Nexus S jsou již zajisté rozlíceni nedostupností očekávaného updatu na ICS. Podobně nešťastní jsou i někteří uživatelé posledního zařízení od Googlu Galaxy Nexus. Ti mají sice poslední verzi systému, která ale trpí několika obecně známými chybami. Dobrá zpráva je, že se pravděpodobně blýská na lepší časy – blíží se Android 4.0.5.

Dle dřívějších informací měla verze 4.0.5 vyjít už v březnu. Alespoň tak se tvářila informace převzatá od jednoho z francouzských operátorů. Březen je u konce a stále nic. Ovšem podle nejčerstvějších informací by měla aktualizace přijít snd již v dubnu. Čtvrtému měsící letošního roku napovídá i to, že update pro Nexus S je očekáván v nejbližších týdnech.

Aktualizace pro Galaxy Nexus by neměla přinést žádnou novou funkcionalitu, očekává se pouze odstranění nečekaných restartů, problémů s mobilními daty a problémů s audiem. Také se mluví o tom, že celý běh systému působí s Androidem 4.0.5 ještě plynuleji.

Pro Google je důležité, aby vydal alespoň update pro Nexus S. Během dubna je totiž očekávána aktualizace vlajkové lodi Samsungu, tedy Galaxy S II, a nebylo by příliš vhodné, aby S II dostala nový Android dříve, než bývalý referenční telefon Googlu.

Zdroj: MobileSyrup

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Václav Pavlín

29. 3. 2012, 9:06

Díky, dokonce už je venku i update pro Nexus S, Galaxy Nexus a Motorolu Xoom: http://dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2012/03/android-404-je-venku/

Vysla 4.0.4

Google Pushes Source Code Of Android 4.0.4 (IMM76D) Into AOSP

(http://www.androidpolice.com/2012/03/28/google-pushes-source-code-of-android-4-0-4-into-aosp/)

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat