reklama

Galaxy Note: dostatečně velký i pro slona videa

Galaxy Note: dostatečně velký i pro slona [videa]
2012-03-28T09:37:04+02:00
• 28. 3. 2012

Když se poprvé objevil Dell Streak, začala na celém internetu ohromná diskuze o tom, jestli pětipalcový displej není už trochu moc. Nyní se názor poměrně mění, jelikož podobných zařízení přibývá a optimální velikost displeje se blíží k této úhlopříčce. Z nejrůznějších průzkumů a anket vyplývá, že optimální velikost displeje se pohybuje v rozmezí 4 až 4.65 palce. V současnosti je nejprodávanějším smartphonem přesahujícím 5 palců Samsung Galaxy Note.

Tento telefon se dá označit jako kompromisní zařízení mezi mobilem a tabletem. S úhlopříčkou displeje 5.3 palce si opravdu u některých vysloužil označení “pádlo”. Od svého uvedení si již získal své zákazníky a fanoušky – bylo prodáno 5 miliónů kusů za 5 měsíců. V nejbližší době jej výrobce asi nenahradí další verzí, ale třeba to změní stále nepředstavený Samsung Galaxy S III. Tohoto úspěchu si všimla i firma LG, která uvedla své pětipalcové zařízení s názvem LG Optimus Vu s netradičním poměrem stran 4:3. Zde se ještě odehraje velký souboj.

LG-Vue-04-sg-580x386

Na Youtube se objevila 3 videa, která ukazují, že Galaxy Note je dostatečně velký i pro slona. Nečekejte oficiální videa od Samsungu, ten s tím zřejmě nemá nic společného, možná jen ten smartphone. Slon se jmenuje Peter a nyní se podívejte, jak si umí hrát s Galaxy Note.

Co na to říkáte? Možná videa ukazují, jak je Galaxy Note dobrý, ale možná více zaujme sám Peter, hlavně svou inteligencí.

2012 - 1
Ondrej Hlavenka – Galaxy Note

Tento smartphone velmi zaujal umělce, kteří také účinkují v roadshow Samsungu. Ti ukazují, jak jednoduše se dá kreslit na Galaxy Note. V tuto chvíli míří na tento smartphone prémiový balíček aplikací, aby si současní i budoucí majitelé pořádně užili svého “pádla”. Díky Note se dnes nezdá 5 palců jako příliš, ale spíše reprezentuje mezičlánek mezi tablety a mobily.

Jaká je optimální velikost displeje pro Vás?

Via intomobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim