reklama

SoulCraft na Google Play

SoulCraft na Google Play
2012-03-28T07:56:48+02:00
• 28. 3. 2012

Jak asi všichni víte, platforma Tegra se může pyšnit vlastním obchodem s hrami – Tegra Zone. Herní studio MobileBits zde již nějakou dobu nabízí povedené RPG SoulCraft. Pokud právě přestáváte číst, jelikož nejste vlastníkem zařízení s Tegrou, nezoufejte a pokračujte. Máme výbornou zprávu.

MobileBits dnes uvolnili svou hru SoulCraft na Google Play. Pokud by Vás ani tato informace nezaujala, je třeba dodat, že hra je k dispozici zdarma. Ne, není plná reklam, ani Vás nebude nutit platit až při hraní. SoulCraft se právě nachází ve stádiu beta testování, a tak je pro MobileBits nejjednodušší umožnit všem zahrát si ji zdarma, čímž získá dostatečnou zpětnou vazbu.

Hra je na Google Play k dispozici ve dvou verzích – SoulCraft a SoulCraft THD. SoulCraft by měl běžet na všech přiměřeně výkonných zařízeních s Androidem, kdežto verze s přídomkem THD je určena pro zařízení s nejmodernějším hardwarem (ani Galaxy Tab 7.7, ani Galaxy Nexus nepatří mezi zařízení podporovaná touto verzí).

Do paměti Vám hra po instalaci stáhne dalších 92MB a po rychlé registraci se ocitnete přímo uprostřed bitevní vřavy. Takže neváhejte a pusťte se do hraní.

Hra SoulCraf na Google Play

Za upozornění děkujeme Ondřeji Holanovi.

reklama
reklama

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim