Snapseed – Profesionální úprava fotografií na iOS

Snapseed – Profesionální úprava fotografií na iOS 2012-2-21

Naše první video s platformou Apple iOS začneme hned velice kladně přijatou aplikací. Pokud potřebujete upravit fotografii v telefonu, tak jste se určitě již setkali s problémy ohledně toho, jaký program vybrat. V dnešní první video recenzi si ukážeme kousek s názvem Snapseed, o kterém by se dalo říci, že je skoro nutností pro majitele iPhonu 4 a 4S.

Mimochodem, aplikace dostala ocenění „iPad App of the Year“ a je nově dostupná nejen pro telefony a tablety Apple, ale i pro Mac OS. Jak se však dočteme na webu autora, podpora pro Android se ještě připravuje.

unnamed (4)

Snapseed
iPhone & iPad: Placená (3,99 €)

KategorieČlánkyiOSVidea
Michal Král

Jsem kameraman, grafik a fotograf na volnoběžce. Starám se o svůj pořad, mobil, fotoaparát a žaludek. #NaDotek #iPhone #KralPhotography #Svíčková

fromel

22. 2. 2012, 10:55:47
reply

Já jsem velice rád, že toto video udělal někdo jiný, než kdo dělá všechny ostatní videa na dotekománii.. Nezlobte se na mě, ale ten hlas a projev nemůžu poslouchat.. (toto video alespoň po této stránce daleko lepší)

Sokolyk

22. 2. 2012, 8:45:59
reply

Prvni video a hned katastrofa. Nejvetsi tahaky aplikace – tedy Vintage a Grunge – nezmineny. Politovanihodny smysl tohoto videa.