reklama

Snapseed – Profesionální úprava fotografií na iOS

Snapseed – Profesionální úprava fotografií na iOS
2012-02-21T06:56:31+02:00
• 21. 2. 2012
2

Naše první video s platformou Apple iOS začneme hned velice kladně přijatou aplikací. Pokud potřebujete upravit fotografii v telefonu, tak jste se určitě již setkali s problémy ohledně toho, jaký program vybrat. V dnešní první video recenzi si ukážeme kousek s názvem Snapseed, o kterém by se dalo říci, že je skoro nutností pro majitele iPhonu 4 a 4S.

Mimochodem, aplikace dostala ocenění „iPad App of the Year“ a je nově dostupná nejen pro telefony a tablety Apple, ale i pro Mac OS. Jak se však dočteme na webu autora, podpora pro Android se ještě připravuje.

unnamed (4)

Snapseed
iPhone & iPad: Placená (3,99 €)

reklama
reklama

Michal Král

Kameraman, grafik a fotograf na volnoběžce. U nás se především stará o YouTube kanál, kde jste jej mohli vidět v pořadech jako NaDotek nebo Live.

Komentáře

Já jsem velice rád, že toto video udělal někdo jiný, než kdo dělá všechny ostatní videa na dotekománii.. Nezlobte se na mě, ale ten hlas a projev nemůžu poslouchat.. (toto video alespoň po této stránce daleko lepší)

Prvni video a hned katastrofa. Nejvetsi tahaky aplikace – tedy Vintage a Grunge – nezmineny. Politovanihodny smysl tohoto videa.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim