reklama

SuperSmartphone Fujitsu Arrows přichází do Evropy

SuperSmartphone Fujitsu Arrows přichází do Evropy
2012-02-21T09:45:57+01:00
• 21. 2. 2012

Na veletrhu CES jsme u stánku Fujitsu mohli spatřit jeden z prvních prototypů smartphonu s Tegrou 3, který pocházel z dílen tohoto výrobce spotřební elektroniky. Tento prototyp nese název Fujitsu Arrows. V té době ještě nebylo jisté, zda se tato super tenká a super výkonná žhavá novinka dostane i na evropský trh. Při otázce na toto téma obsluha s úsměvem odpovídala, že záleží na zainteresovaných dopravcích.

Zpráva, která pochází z webu Financial Time, nepřímo potvrzuje, že zainteresovaní dopravci se rozhodli rozšířit prodej tohoto smartphonu i do Evropy. Fujitsu patří mezi velké technologické firmy Japonska snaží se  probojovat i na evropský trh, zatím se jí to ale příliš nedaří.

Pokud se Fujitsu povede tento smartphone dobře zviditelnit, mohlo by se této firmě začít dařit i na starém kontinentu. Smartphone bude vybaven Tegra 3, HD displejem s úhlopříčkou 4,6 palce, LTE modulem a 13,1 megapixelovým fotoaparátem. Telefon navíc bude odolný proti vodě a prachu. Jako operační systém je zde zvolen Android Ice Cream Sandwich. Uvedení do prodeje se čeká v průběhu března za zatím nespecifikovanou cenu.

Zdroj: engadget.comReuters

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim