reklama

MWC: zachyceny novinky od Samsungu

MWC: zachyceny novinky od Samsungu
2012-02-26T00:21:18+01:00
• 26. 2. 2012

V následujících dnech nás čeká záplava novinek z mobilního světa, dalo by se říci, že se jedná o mobilní svátky. Nejeden výrobce ukáže své nové vlajkové lodě, mobily a tablety. Tedy až na Samsung, který se nechal slyšet, že Galaxy S III představí až později na speciální akci. Pokud nechcete čekat až do pondělí na oficiální představování novinek, tak tu máme pár fotografií novinek právě od Samsungu.

Untitled

Německému webu BestBoyz se podařilo zachytit na fotografiích několik zařízení, které se oficiálně ukáží až na MWC v Barceloně. Na první fotografii lze spatřit tablet, který svým designem připomíná německou verzi, která je označována jako Samsung Galaxy Tab 10.1N. Možná takto budou vypadat všechny nové tablety od Samsungu a hlavní změna bude ve vnitřnostech. Můžeme jen doufat, jestli se v nich objeví nové čtyř-jádrové procesory Exynos, ale můžeme si být jisti verzí Androida. Samozřejmě, že novinky budou mít nativně Android 4.0 ICS. Konkrétně na fotografii má být verze tabletu GT-P5100.

Untitled-2

Pokud se podíváte trochu lépe, tak jeden smartphonu přímo vybočuje a možná se bude jednat o eso v rukávě, kterým znepříjemní konkurenční boj ostatním výrobcům. Zdá se, že jeden mobil má zabudovaný projektor, díky kterému si budete moci přehrávat videa na větší úhlopříčce. To znamená, že Samsung nepůjde zatím cestou 3D mobilů, ale mobilů s projektory? S tímto by měl asi dobrý úspěch, hlavně v byznys sféře, kde je občas nutnost něco narychlo odprezentovat.

Untitled-4Untitled-3

Co se z toho nakonec ukáže jako pravdivé a co jako novinářská spekulace? Jaký je váš názor na projektor v mobilu?

Zdroj: bestboyz.de

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim