reklama

NEC: 3 japonské tajuplné mobily

NEC: 3 japonské tajuplné mobily
2012-02-25T18:23:12+01:00
• 25. 2. 2012

Mobilní kongres v Barceloně začíná již za dva dny, ale firma NEC v zemi vycházejícího slunce představila trojici svých nových chytrých telefonů. Celá trojice pracuje s nejnovější verzí operačního systému Android, tedy verzí Ice Cream Sandwich.

První z trojice byl označen jako Nejlepší zařízení pro cloud. Na přední straně se nachází kapacitní dotykový displej. Nejsou známy přesné specifikace tohoto displeje. Největší zajímavostí na tomto  telefonu bude ale fakt, že mobil bude disponovat i druhým displejem, který bude umístěn na zadní straně. Ani u tohoto displeje ovšem neznáme rozměry ani rozlišení.

Druhého z trojice vystihuje slogan Velký displej v jedné ruce. Mobil má vysoké rozlišení displeje a po okraji je displej vybaven technologií Ultra Narrow Edge. Displej bude tedy končit těsně u okraje a vše bude vypadat dobře i po estetické stránce. Smartphone bude  ke všemu ještě super tenký, tudíž si na své přijdou i milovníci designu. Mobil bude zvládat komunikace v sítích LTE.

Tento smartphone má zaujmout designem. Slogan pro tento mobil zní Tenký a stylový a to bezesporu také splňuje. Mobil zvládá bleskurychle pořizovat fotky. Stejně, jako třeba Galaxy Nexus. Tato stylová novinka bude také vodotěsná, takže se bude hodit i vodákům.

Tyto modely byly představeny zatím pouze pro japonský trh. Oficiální představení pro trh evropský je teprve čeká. Mělo by se tak stát na Mobilním kongresu v Barceloně, který startuje za pouhé dva dny.

Zdroj: http://getnews.jp

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim