LG 3D MAX, podruhé a lépe

LG 3D MAX, podruhé a lépe 2012-2-16

LG se svým prvním 3D telefonem Optimus 3D díru do světa neudělal, proto se chystá tuto pověst napravit na letošním Mobile World Congress v Barceloně. Že firma nezůstane pouze u jednoho zařízení, bylo předem jasné. Ani cenová politika nebyla oproti konkurenci na výhodné pozici. To všechno má zastínit nástupce, který je znám jako 3D Max. Opravdové ohlášení nastane až na veletrhu s příchodem oficiální tiskové zprávy, což se má stát 27. února.

Telefon bude vybavený dvoujádrovým procesorem s taktem 1.2 GHz, což zas takový posun oproti předchozímu modelu není. Počítá se také se systémem Android, který nabídne přinejmenším aktualizaci na Ice Cream Sandwich. Displej s úhlopříčkou 4,3 palce dokáže zpracovat 2D i 3D obraz bez nutnosti mít brýle a slibuje vyšší kvalitu než předešlý model. Na zadní straně bude opět dvojice čoček fotoaparátu zachycující fotky nebo video v rozlišení 5 MPx ve 3D, přední strana nabídne třetí VGA kameru pro videohovory. Neméně důležitá bude přítomnost NFC čipu a slot na externí paměť.

Zdroj: mobilenewscwp.co.uk

KategorieČlánky
Lukáš Vaculík

Technologie mění svět a mění lidi. Zajímám se o dopad technologií na společnost. Zabývám se smartphony, tablety, počítači a podobně. Kromě toho jezdím ve volném čase na kole, občas hraji hry, fotím a píšu články. Pracuji jako technický inženýr pro finskou IT společnost.