reklama

Aktualizováno

[Aktualizováno] Samsung Galaxy Note 10.1
2012-02-16T07:07:43+01:00
• 16. 2. 2012
1

Na stránkách Samsung Tomorrow se na chvíli objevila pozvánka na vývojářský den na veletrhu Mobile World Congress, který začne za pár dní v Barceloně. Na této akci budou představena vývojářská prostředí bada SDK 2.0 a S Pen SDK. Přímo S Pen SDK umožní vývojářům vytvořit aplikace pro stylus u Galaxy Note. Tento mobil je prezentovaný Samsungem jako mezičlánek mezi smartphony a tablety. Na samotné pozvánce se objevila ještě jedna informace, která tam neměla být vůbec, viz obrázek níže.

samsung-developer-day

Na této akci bude k vidění Wave 3, Wave Y a Galaxy Note, který má displej o úhlopříčce 5.3 palce. Jedno zařízení přebývá a nese zvláštní název, Samsung Galaxy Note 10.1, což je opravdu divné. O tomto zařízení se nikde neobjevují ani spekulace, takže jsme si mysleli, že se jedná pouze o překlep a mělo by tam být správně napsáno Galaxy Tab 10.1. Ale ne dlouho na to se objevuje další screenshot, na kterém je oznámen casting pro reklamu na Galaxy Note 10.1.

Casting   Jobs by Gender  Female Jobs by Gender  Female-071353

Jsou zde dvě varianty, buď se jedná o dvojitý překlep anebo Samsung představí na MWC v Barceloně tablet s úhlopříčkou 10.1 palce a stylusem. Co si myslíte vy? Jedná se jen o dvojitý překlep nebo o reálné zařízení?

Zdroj: theverge.com


Aktualizováno:

Redaktorům webu androidauthority.com potvrdil jejich zdroj ze Samsungu, že se opravdu jedná o Samsung Galaxy Note 10.1 a bude představen novinářům 26.února.

Tablet se stylusem, bude toto bonus navíc od Samsungu, s kterým uspěje u zákazníků. Chtěli byste u tabletu stylus nebo to považujete za zbytečnost?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

A na jednu stranu proč ne? S pen je docela použitelná věc a umožňuje zas o něco serioznější práci na tabletech..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim