iTunes a App Store čeká proměna!

iTunes a App Store čeká proměna! 2012-2-22

Největší digitální úložiště Applu, iTunes a App Store, by se mělo dočkat dlouho čekávané rekonstrukce. Podle jednoho zahraničního webu se uživatelé jablečných produktů dočkají změny zřejmě ještě tento rok. Hlavní proměna se má týkat především počítačových uživatelů, kde chce Apple nabídnout příjemnější vzhled a přehlednější prostředí celého softwaru a možná se i dočkáme oblíbeného Spotify.

Jako prioritu si Apple klade to, aby obchody nabízely „mnohem poutavější zážitek“, jelikož iTunes a App Store jsou masivním tokem peněz pro společnost Apple z Kalifornie. Samotný App Store se v těchto dnech připravuje na další prolomení rekordu, a to v počtu stažených aplikací, kde se čísla snaží atakovat 25 miliardovou hranici.

Někomu se to může zdát jako za neskutečně dlouhou dobu, ale opak je pravdou. Každý den se tyto čísla navyšují o neuvěřitelná čísla a sám věřím, že ještě koncem tohoto víkendu se někdo stane majitelem 25 miliardové aplikace a dárkové karty na nákup aplikací v hodnotně 10 000 $ (187 600 Kč).

Dotekománie – iOS na Youtube!

Zdroj: Techdigest.tv9to5mac.com

KategorieČlánkyiOS
Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo necelých 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry, ale nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot, LG G Watch R a Lumii 635.