reklama

Chystá HTC novou hudební streamovací službu?

Chystá HTC novou hudební streamovací službu?
2012-02-15T14:49:45+01:00
• 15. 2. 2012

Endeavor, Ville, Supreme a Quattro jsou jména pouze několika zařízení, která budou představena na blížícím se veletrhu Mobile World Congress v Barceloně. Proslýchá se, že na tomto veletrhu představí HTC nejen nové smartphony, ale také novou hudební streamovací službu.

Firma HTC spoléhá na to, že ve svých zařízeních s Androidem bude mít již předinstalovaný hudební přehrávač využívající této služby a má být představena právě v Barceloně. Aplikace nezůstane jen u mobilních telefonů, ale dostane se i do tabletů. Docela tomu nahrává i fakt, že HTC nedávno uzavřelo partnerství s významnou hudební společností Beats Audio, která pro jejich zákazníky připravuje kvalitní sluchátka.

Samotný zakladatel Beats Audio, Jimmy Iovine, se nechal slyšet, že hrají důležitou roli v budoucích plánech firmy HTC. Otázkou je, jestli taková služba od HTC má šanci na úspěch, konkurence tu již existuje.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim