Chystá HTC novou hudební streamovací službu?

Chystá HTC novou hudební streamovací službu? 2012-2-15

Endeavor, Ville, Supreme a Quattro jsou jména pouze několika zařízení, která budou představena na blížícím se veletrhu Mobile World Congress v Barceloně. Proslýchá se, že na tomto veletrhu představí HTC nejen nové smartphony, ale také novou hudební streamovací službu.

Firma HTC spoléhá na to, že ve svých zařízeních s Androidem bude mít již předinstalovaný hudební přehrávač využívající této služby a má být představena právě v Barceloně. Aplikace nezůstane jen u mobilních telefonů, ale dostane se i do tabletů. Docela tomu nahrává i fakt, že HTC nedávno uzavřelo partnerství s významnou hudební společností Beats Audio, která pro jejich zákazníky připravuje kvalitní sluchátka.

Samotný zakladatel Beats Audio, Jimmy Iovine, se nechal slyšet, že hrají důležitou roli v budoucích plánech firmy HTC. Otázkou je, jestli taková služba od HTC má šanci na úspěch, konkurence tu již existuje.

Zdroj: pocketnow.com

KategorieČlánky
Lukáš Vaculík

Technologie mění svět a mění lidi. Zajímám se o dopad technologií na společnost. Zabývám se smartphony, tablety, počítači a podobně. Kromě toho jezdím ve volném čase na kole, občas hraji hry, fotím a píšu články. Pracuji jako technický inženýr pro finskou IT společnost.