reklama

T-Mobile s vlastním tabletem? spekulace

T-Mobile s vlastním tabletem? [spekulace]
2012-01-10T16:42:25+02:00
• 10. 1. 2012

V České republice zatím nabízí vlastní tablet pouze Vodafone a to rovnou ve dvou verzích, sedmipalcový a desetipalcový. Oba vyrábí společnost ZTE a samozřejmě mají také získat aktualizaci na Android 4.0 ICS. Ze zahraničí můžeme soudit, že se T-Mobile nebrání myšlence vlastního brandovaného tabletu.

Huawei-MediaPad-544x338px

Vodafone se spojil se ZTE a T-Mobile USA se společností Huawei, která vyrábí tablet MediaPad. Ten je dostupný také u britského operátora Orange, který si jej pojmenoval jako Tahiti. MediaPad u amerického operátora T-Mobile nese název Springboard. Pustí se do toho i český T-Mobile? Bylo by to asi vhodné, jelikož sám neoplývá velkou nabídkou tabletů.

Specifikace tabletu Huawei MediaPad nejsou až tak špatné, disponuje 7-palcovým displejem s rozlišením 1280×800 pixelů, plnou konektivitou v podobě 3G, Wi-Fi, GPS a Bluetooth. V tabletu tepe dvou-jádrový procesor od Qualcommu s frekvencí 1.2GHz a je doplněn o 5MP kameru. Samozřejmostí bude Android 4.0 ICS.

T-Mobile-Springboard-launch-date

V UK bude dostupný za 2200 Kč při podpisu smlouvy na dva roky a měsíčním plněním 780Kč u Orange. Zmůže se český T-Mobile na vlastní tablet a při stejné cenové politice? Jaký na to máte názor?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim