reklama

Co nám chystá Apple?

Co nám chystá Apple?
2012-09-30T14:01:54+01:00
• 5. 8. 2010
2

U Applu se neustále pracuje. To dokazuje i skutečnost, že jen se začne prodávat novinka, známe zároveň předběžné datum jejího nástupce.Pojďme se popořadě podívat, s čím Apple chce ještě do konce roku či začátkem nového přijít.

iPod

Apple se chystá ohromit milovníky hudby rovnou třemi novými modely. Novou generaci iPod nano a iPod touch ještě doplní tajný model s 1,7 „ dotykovým displejem. Vydání se dočkáme možná již tento měsíc nebo nejdéle v měsíci září.

iPad – druhé generace

Nedávno jsme tu měli první zmínku o druhé generaci Apple iPad. Mohli jste se dozvědět, že nebude pouze v jedné velikosti, ale přijde rovnou ve třech. Také že dostane jinou technologie displeje a tentokrát bude určen především jako e-book reader. Dnes už máme i první fotografii, jak bude vypadat 7-palcová varianta. Tato varianta je již skoro dokončena a objevit by se mohla do konce roku 2010 nebo začátkem 2011

iPhone 5

Vydání 5. generace iPhone je podle prvních informací stanoveno na začátek roku 2011. Již v lednu by jej mohli vlastnit první zákazníci a přitom ještě dnes neexistují ani podrobnosti v jaké výbavě by měl iPhone s číslem 5 přijít.

Nejvíce nereálné se zdá datum vydání páté generace iPhone. Vzhledem k tomu jaké problémy měl s anténou a jaké problémy má stále s bílou variantou. Možná, že se právě k tomuto datu dočkáme teprve iPhone 4 v bílém provedení. Nebo skutečně tak brzy přijde pátá generace, která by se snažila zapomenout na ne příliš povedenou 4?

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

no jedná se pouze o předběžné informace. Nejsou nikým potvrzené a i kdyby je Apple potvrdil, tak se jim také nedá věřit. Bílý iPhone již zde měl dávno být a není jasné zda do konce roku vůbec bude. Data vydání pro iPod a iPad by ovšem reálné být mohly. iPhone nevidím vůbec reálně a čekám jej tak září 2011

„ato verze je již skoro dokončena a objevit by se mohla do konce roku 2010 nebo začátkem 2011“

S tim teda moc nesouhlasim :) Jen internetove flamy

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim