reklama

Link: Mobil s notebookem blíže než kdy jindy

Link: Mobil s notebookem blíže než kdy jindy
2012-09-30T14:03:27+01:00
• 6. 8. 2010

Každý den na svět přichází zajímavé koncepty, které se snaží ukázat, jak by mobilní telefony mohly vypadat v budoucnosti. Nápadů je hodně, ale vizi telefonu, který úzce spolupracuje s notebookem, jsme tu ještě neměli. Dvojčata Marek a David Lawovi nám takový nástin představili. Po zasunutí telefonu do trackpadu notebooku dokáže mobil využít nesrovnale vyššího výkonu počítače a umožní tak provádění složitějších operací. Telefon na oplátku zobrazí sekundární displej na trackpadu a umožní tak pohodlnější ovládání notebooku.

Koncept dostal název Link a kromě spolupráce s NB má ještě další odlišnosti od klasického dotykového telefonu. Jeden z těchto rozdílů je, že nemá pouze jeden displej, ale rovnou dva ( na přední i zadní straně). Více napoví video.

Na závěr je třeba si uvědomit, že se jedná pouze o koncept a není tedy jasné, zda se stane někdy skutečným telefonem. Povedený určitě je. Líbil by se Vám takovýto telefon?

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim