Redmi pracuje na telefonu K70 Ultra aktualizováno

Redmi pracuje na telefonu K70 Ultra [aktualizováno]
2024-07-05T19:40:06+02:00
• 5. 7. 2024

Zdroj: Mi

Aktualizováno 5. 7.

Redmi K70 Ultra se má představit velmi brzy, ale zatím není nastaveno pevné datum. I tak se mobil už ukazuje i v benchmarcích. Dozvídáme se tak, že tato novinka bude skutečně Dimensity 9300+ a k tomu navíc 16 GB RAM. Navíc má mít mobil i certifikaci IP68, tedy odolnost vůči vodě a prachu. U nás se ale novinka objeví asi jako Xiaomi 14T Pro. Změní se tak jen označení na zadní straně.

gsmarena 001 (9) 1200x825x

Zdroj: gsmarena

Původní článek 15. 6.

Minimálně na dvou mobilních novinkách by měla v současné době pracovat značka Redmi. V blízké budoucnosti můžeme vyhlížet telefon s názvem K70 Ultra a K80 Pro. Jak už vychází ze samotných názvů, tak v obou případech půjde o zástupce přesahující hranice střední třídy. Aktuální úniky přináší první podrobnosti kolem výbavy.

Pro náročnější

U verze K70 Ultra se údajně ukáže 1,5K displej se 144Hz obnovovací frekvencí, pod kterým poběží čipová sada Dimensity 9300+ od MediaTeku. Článek baterie o velikosti 5 500 mAh má nabídnout technologii rychlého 120W nabíjení.

Sestava zadních fotoaparátů bude asi postavena na hlavním 50MPx, 8MPx ultraširokém a 2MPx makro objektivu. Dále je v očekávání certifikace odolnosti IP68, skleněná záda nebo dokola kovový rámeček. Zařízení by mělo sdílet spoustu prvků s připravovaným Xiaomi 14T Pro.

Redmi K70 Pro

Redmi K70 Pro | Zdroj: Redmi

Lepší výchozí pozici čeká variantu K80 Pro, kde chtějí nasadit OLED displej s 2K rozlišením či 120Hz obnovovací frekvencí. Hardwarovou část zastoupí procesor Snapdragon 8 Gen 4 od Qualcommu. O výdrži bude rozhodovat 5 500mAh baterie doprovázena technologií rychlého 120W nabíjení.

Nekompletní seznam prozatímně uzavírá 50MPx teleobjektiv a skleněná záda s kovovým rámečkem. Vzhledem k možnému představení až kolem listopadu lze do té doby předpokládat ještě hromadu upřesňujících úniků.

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com, gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat