WhatsApp Business se dočká významných AI vylepšení

WhatsApp Business se dočká významných AI vylepšení
2024-06-11T13:35:27+02:00
• 11. 6. 2024

Zdroj: Dotekománie

WhatsApp Business, platforma pro podnikání a komunikaci se zákazníky, přichází s novou sadou nástrojů umělé inteligence. Společnost Meta představila tuto aktualizaci na akci Conversations v Sao Paulu s cílem usnadnit a zefektivnit interakce mezi firmami a jejich zákazníky.

WhatsApp vylepšuje svou službu pro byznysové uživatele

WhatsApp Business nyní zahrnuje funkce umělé inteligence, které mají firmám pomoci lépe reagovat na dotazy zákazníků. AI nástroje jsou navrženy tak, aby odpovídaly na časté dotazy a pomáhaly zákazníkům rychle najít potřebné informace. Generální ředitel Mark Zuckerberg k tomu uvedl: „Naší vizí není jen vytvořit jediného asistenta s umělou inteligencí, ale také umožnit spoustu různých AI, které mohou sloužit různým účelům, včetně podniků. Každá firma by měla být schopna rychle postavit agenta, který bude moci mluvit se zákazníky, poskytovat jim podporu a usnadňovat obchodování.“

3XbmgZq9uoUdPHpNXRrrHk 1200 80jpg 970x545x

Zdroj: Techradar

Kromě integrace AI nástrojů Meta zavedla i několik dalších vylepšení, která nemají přímou souvislost s umělou inteligencí, ale výrazně zlepšují celkový uživatelský zážitek. Tato vylepšení zahrnují zlepšení zákaznických služeb a usnadnění komunikace v aplikaci. Meta také oznámila rozšíření služby Meta Verified na WhatsApp do dalších zemí, včetně Brazílie, Indie, Indonésie a Kolumbie. Tato služba přináší firmám a zákazníkům možnost ověření, což zvyšuje důvěryhodnost a bezpečnost komunikace.

Nové AI nástroje a další vylepšení ve WhatsApp Business představují významný krok vpřed pro efektivnější a jednodušší interakci mezi firmami a jejich zákazníky. S těmito změnami má WhatsApp Business potenciál stát se ještě silnějším nástrojem pro podnikání a zákaznickou podporu.

Zdroj: techradar.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat