Připravovaná Motorola S50 Neo vynikne ve střední třídě

Připravovaná Motorola S50 Neo vynikne ve střední třídě
2024-06-19T13:35:45+02:00
• 19. 6. 2024

Zdroj: Motorola

1

Do segmentu střední třídy zanedlouho vstoupí velmi zajímavý zástupce pod známou značkou Motorola, který momentálně prochází certifikačními procesy. Telefon ukrytý pod kódovým označením XT2427-3 bychom na konci měli poznat jako S50 Neo. Přitom do mezinárodních vod pravděpodobně vstoupí pod upraveným názvem Moto G85. Zařízení bez problému uspokojí i uživatele s vyššími nároky.

Žádné ořezávátko

Přední část zabere 6,6palcový OLED displej se zakřivenými boky. Ten dosáhne na Full HD+ rozlišení a 120Hz obnovovací frekvenci. Stránku výkonu si pod kontrolu vezme čipová sada ze série Snapdragon (4 Gen 3 nebo 6s Gen 3) od Qualcommu.

Motorola S50 Neo 546x546x

Motorola S50 Neo | Zdroj: Gizmochina

Dokonce nejvyšší konfigurace by měla nabídnout 18GB operační paměť RAM po boku 1TB interního úložiště. Celkovou výdrž bude udávat 5 000mAh článek baterie. K ní možná připojí technologii rychlého 33W nabíjení. Dozadu plánují nasadit dva objektivy fotoaparátu (50 + 8 MPx), zatímco vpředu lze vyhlížet slušnou 32megapixelovou selfie kamerku.

Mezi zbývající prvky můžeme ještě přidat snímač otisků prstů pod čelním panelem či předinstalovaný operační systém Android 14. Na prodejní pulty se mají dostat minimálně tři barevné varianty (černá, modrá, zelená). Závěrem možná už další dny přinesou zprávy upřesňující celý seznam výbavy.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Martin Jeřábek

VIP 19. 6. 2024, 13:59

U nás bude jako Moto G85.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat