Google Disk zavádí novou funkci automatických e-mailových souhrnů

Google Disk zavádí novou funkci automatických e-mailových souhrnů
2024-06-14T09:45:46+02:00
• 14. 6. 2024

Zdroj: tomshardware

Google Disk zavádí novou funkci automatických e-mailových souhrnů, která uživatelům pomůže udržet přehled o aktivitách a změnách v jejich souborech. Tato novinka, nazvaná „Drive digest“, má zajistit, aby vám neunikly žádné důležité aktualizace.

Google přidává do služby Disk novou funkci

Funkce Drive digest posílá e-maily s přehledem aktivit pouze v případě, že jste nebyli aktivní ve službě Google Disk po dobu sedmi dní, nebo pokud máte sdílené soubory, které jste dosud nezhlédli. To znamená, že pokud jste pravidelným uživatelem a přihlašujete se do služby často, nebudete tyto e-maily dostávat pravidelně. E-mailový souhrn bude obsahovat zprávu o nezobrazených souborech a odkaz, který vás přesměruje na zobrazení další aktivity.

drive 1395x1600x

Zdroj: Phone Arena

Pokud vás tyto e-maily obtěžují, můžete je snadno vypnout. Stačí přejít do nastavení Disku Google, klepnout na možnost Oznámení a zrušit zaškrtnutí volby „Získávat souhrny o posledních souborech, které s vámi byly sdíleny prostřednictvím přehledu Disku“.

Funkce Drive digest se již začala postupně zavádět, ale Google upozorňuje, že její nasazení bude probíhat postupně. Nemusíte se tedy obávat, pokud ji ještě nemáte dostupnou. Novinka bude k dispozici všem uživatelům služby Google Workspace, což znamená, že se jedná o další krok společnosti Google k zajištění lepší organizace a přehledu o vašich dokumentech a souborech.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat