ASUS pracuje na přípravách nové série ROG Phone 9

ASUS pracuje na přípravách nové série ROG Phone 9
2024-06-05T11:45:42+02:00
• 5. 6. 2024

Zdroj: ASUS

ASUS, známý svým bohatým portfoliem hardwaru a produktů v oblasti počítačů pro hráče, má významné postavení i na trhu herních smartphonů. Série ASUS ROG Phone každoročně přitahuje pozornost díky svým inovacím a výkonu. Po nedávném představení série ROG Phone 8 se už nyní můžeme těšit na příchod nové série ASUS ROG Phone 9.

ASUS ROG Phone 9 a ROG Phone 9 Pro v přípravě

I když prozatím nemáme k dispozici všechny podrobnosti o modelech ROG Phone 9 a ROG Phone 9 Pro, můžeme se již nyní podělit o některé klíčové specifikace. Oba modely ponesou označení „ASUSAI2501C“ a budou vybaveny nejnovějším čipsetem Snapdragon 8 Gen 4 od společnosti Qualcomm. Tento čipset slibuje vysoký výkon i energetickou účinnost, což je ideální pro zvládnutí náročných her. ASUS tímto krokem opět ukazuje, že se nebojí využívat nejnovější technologie, aby svým uživatelům poskytl to nejlepší.

asus rog 1746x1090x

Zdroj: ASUS

Telefony budou také vybaveny vlastním chladicím systémem od ASUSu, který zabrání přehřívání a udrží zařízení chladné i při dlouhodobém hraní. Kromě toho budou disponovat AirTriggers – speciálními tlačítky určenými pro vylepšení herního zážitku. Tato tlačítka poskytnou hráčům dodatečnou kontrolu a konkurenční výhodu, maximalizují reflexy a kontrolu během hry.

Nová série ROG Phone 9 se může pochlubit také RGB LED osvětlením, které zvyšuje vizuální přitažlivost zařízení. Uživatelé budou moci přizpůsobit světelné efekty podle svého stylu. Očekává se, že obě zařízení budou uvedena na trh v roce 2025, konkrétně v prvním čtvrtletí. Přesné datum vydání zatím není známé, ale fanoušci herních telefonů se mohou těšit na další inovace a vylepšení, které ASUS přinese v rámci série ASUS ROG Phone 9.

Zdroj: androidheadlines.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat