Stahuj Samsung Galaxy AI na jedno kliknutí a vyzkoušej si simulátor nejnovějšího smartphonu od Samsungu komerční článek

Stahuj Samsung Galaxy AI na jedno kliknutí a vyzkoušej si simulátor nejnovějšího smartphonu od Samsungu [komerční článek]
2024-04-24T13:29:20+02:00
• 24. 4. 2024

Vyzkoušejte éru mobilní umělé inteligence i u sebe na mobilu. Díky aplikaci Try Galaxy se můžeš podívat, jak vypadá svět s rozhraním Samsung Galaxy One.

I se starším Samsung Galaxy, či telefonem jiné značky si můžeš užít ochutnávku převratných Galaxy AI funkcí jako Simultánní překlad, Textový asistent, Poznámkový asistent, Asistent fotografií a Circle to Search with Google zjednodušit každý den.

Miniaplikace a tutoriály na jednom místě

Aktualizovaná aplikace Try Galaxy je nadosah jedním kliknutím. Naskenuj QR kód, nebo jdi na cz.trygalaxy.com. Aplikace funguje jako simulátor prostředí, které má nejnovější řada Galaxy S24 a nově i Galaxy S23, S22, tablety řady Galaxy Tab S9 a S8, či poslední dvě řady skládacích telefonu řady Galaxy Z.

Try Galaxy 12 1290x2796x

Projdeš si domovskou obrazovku nových telefonů díky tutoriálům a interaktivním funkcím. Miniaplikace neboli widgety tě zase seznámí s nejdůležitějšími funkcemi, které využívají umělou inteligenci, a s nejnovějšími fotografickými nástroji.

Jaké Galaxy AI funkce tě čekají?

Simultánní překlad ti pomůže odbourat jazykové bariéry. Asistent poznámek vytvoří stručné shrnutí, poznámky uspořádá, zvládne je zpřehlednit, formátovat nebo i přeložit. Textový asistent třeba upraví mail šéfovi do formálního jazyka. Díky Asistentu fotografií si pohraješ s kompozicí, odstraníš odlesky či smažeš objekty, které ti na fotce překáží.  Oblíbená funkce Circle to Search with Google zas vyhledá cokoli, co máš na displeji.

Kromě umělé inteligence si zkusíš i vyspělé fotografické nástroje. Naučíš se fotografovat v maximální kvalitě i s hodně slabým světlem díky funkci Nightography Zoom. Zjistíš, jak natáčet neroztřesené videozáznamy v rychlém pohybu, či jak vyfotíš nejlepší selfie s portrétním režimem.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat