Redmi má v plánech tablet Pad Pro

Redmi má v plánech tablet Pad Pro
2024-04-08T11:30:47+02:00
• 8. 4. 2024

Redmi Pad Pro | Zdroj: Gizmochina

Už ve středu 10. dubna proběhne oficiální odhalení prvního telefonu do zcela nové série Turbo pod značkou Redmi. Nicméně nejnovější zpráva k této příležitosti připisuje ještě tablet nesoucí název Redmi Pad Pro, který v portfoliu doplní současnou dvojici zástupců. Toto zařízení by podle očekávání mělo uspokojit i více náročné uživatele.

Vyšší standard

Z pohledu výbavy má být připraven 12,1palcový LCD displej s 2,5K rozlišením. Vyšší obnovovací frekvence je sice zmíněna, ale přesnou hodnotu zatím neznáme. Totéž se týká hardwarového sestavení, kde rovněž nedošlo k bližšímu upřesnění. Každopádně článek baterie o velikosti 10 000 mAh by mohl přinést velmi slušnou výdrž a ani technologii rychlého nabíjení nemusí vůbec vynechat.

Zveřejněná fotografie do seznamu přidává USB-C port, 3,5mm audio jack nebo čtveřici reproduktorů, které budou vytvářet stereo zvuk. Dva kulaté ostrůvky vzadu zabere jeden hlavní snímač a přisvětlovací LED blesk. Uvnitř poběží platforma HyperOS v rámci systému Android. Mezi podporovanými doplňky se objeví flipové pouzdro s klávesnicí a dotykové pero. Vybírat půjde z minimálně tří barev – bílé, černé, fialové.

Úplným závěrem lze dodat, že tablet se do Evropy může dostat pod značkou Poco stejně jako model Redmi Turbo 3 bychom mohli u nás poznat jako telefon Poco F6.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat