WhatsApp přichází s novým filtrem pro hledání v aplikaci pro Android

WhatsApp přichází s novým filtrem pro hledání v aplikaci pro Android
2024-03-03T09:47:32+02:00
• 3. 3. 2024

Zdroj: Dotekamanie.cz

Mnoho aplikací se potýká s nerovností v nabízených funkcích napříč různými platformami a WhatsApp není výjimkou. Společnost Meta se však snaží tuto situaci řešit a zajistit, aby uživatelé měli stejný zážitek bez ohledu na to, zda používají Android, iOS nebo jinou platformu.

WhatsApp vydává novou funkci pro Android

Meta udělala další krok k tomuto cíli tím, že na Androidu uvedla funkci, která je již dlouho dostupná na jiných platformách, jako jsou iOS, počítače Mac a WhatsApp Web. Mark Zuckerberg prostřednictvím svého kanálu WhatsApp potvrdil, že uživatelé systému Android nyní mají možnost vyhledávat podle data jak v individuálních, tak ve skupinových chatech. Pro využití této nové funkce stačí přejít na individuální, nebo skupinový chat, klepnout na tlačítko vyhledávání a zvolit ikonu kalendáře, kde mohou vybrat požadované časové období.

WhatsApp rolls out new search filter on Android devices 1200x675x

Zdroj: Phone Arena

WhatsApp pracuje také na dalších funkcích vyhledávání, jako jsou filtry pro vše, Kontakty, Skupiny, Oblíbené a Nepřečtené. Datum vydání těchto funkcí zatím není známo, ale lze předpokládat, že je WhatsApp přidá, jakmile projdou testováním. Mezitím WhatsApp minulý týden také vydal nové funkce formátování textu, které zahrnují seznamy s odrážkami, číslováním a dalšími způsoby formátování pro individuální chaty, skupinové chaty i Kanály.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat