Skullcandy přináší sluchátka EcoBuds z recyklovaného plastu

Skullcandy přináší sluchátka EcoBuds z recyklovaného plastu
2024-03-07T16:35:39+02:00
• 7. 3. 2024

Zdroj: Skullcandy

Za novými cenově dostupnými sluchátky stojí americká společnost Skullcandy, která se může pochlubit novinkou EcoBuds. Jak už vychází ze samotného názvu, tak výrobce si vzal k srdci ekologii ve velkém stylu, což jednoznačně nelze přehlédnout u designové stránky. Případné zájemce v kostce čeká jednoduché zpracování, základní výbava a nízká prodejní cena.

Technologie v ústraní

Z pohledu ekologie je zástupce vyroben z 65 % z recyklovaných plastů nebo bylo u něj použito o 57 % méně těžkých kovů. Díky tomu snižují až o 50 % svoji uhlíkovou stopu. Veškeré kompromisy při výrobě se promítly už u nabíjecího pouzdra. V něm sluchátka drží jen pomocí silného magnetu a mohlo by tak snadno dojít k jejich ztrátě.

skullcandy ecobuds 5 1920x990x skullcandy ecobuds 4 1680x990x

Zdroj: Skullcandy

Ačkoliv nedošlo ke zveřejnění kompletního výpisu výbavy, celková výdrž činí pouhých 8 hodin. Dále komunikace probíhá přes Bluetooth 5.2 a odolnost je podložena certifikací IPX4. Dodávané pouzdro má USB-C port či podporuje rychlé nabíjení (10 minut prodlouží výdrž o 2 hodiny). Nepochybně potěší reverzní nabíjení, takže ho dobijete například i chytrým telefonem.

Pro uživatele jsou také připraveny dotykové plošky pro ovládání hudebního přehrávače, přednastavený ekvalizér se 3 režimy (Hudba, Podcast, Bass Boost) a možnost používání jednoho sluchátka jako klasické handsfree. V obchodech najdete pouze jedno barevné provedení (světle modré) za konečnou cenovku 39,99 dolarů (tj. cca 930 Kč).

skullcandy ecobuds 3 1920x1740x skullcandy ecobuds 2 1680x990x

Zdroj: Skullcandy

Zdroje: gizmochina.com, skullcandy.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat