reklama

Datum představení OnePlus 12R zveřejněno, zamíří i do Evropy aktualizováno

Datum představení OnePlus 12R zveřejněno, zamíří i do Evropy [aktualizováno]
2023-12-27T15:00:34+01:00
• 27. 12. 2023

Zdroj: OnePlus

Aktualizováno 27. 12.

Dnes už víme, že model OnePlus 12R nebude určen jen pro Indii, přičemž bude mít ještě označení OnePlus Ace 3. Ten ale zamíří s trochu odlišnou softwarovou výbavou na čínský trh. Značka nyní zveřejnila, že model 12R bude uveden 23. ledna v 15:00 našeho času. Současně ukazuje i design zadní strany, díky čemuž se potvrzují dřívější spekulace.

Původní článek 22. 12.

Značka OnePlus začala prvně jen s jedním modelem ročně, ale následně došlo na zvýšení frekvence v představování. Dnes zde máme i sérii Nord, přičemž ještě donedávna byly některé mobily určeny jen pro čínský, případně indický trh. Nedávno jsme se ale dozvěděli, že právě R série přijde i do Evropy, tedy prvně od začátku těchto modelů. Nyní se nám nabízí nejen informace o nadcházejícím mobilu OnePlus 12R.

OnePlus přinese R sérii do Evropy

OnePlus 12R

Tento mobil bude znám v Číně pod označením OnePlus Ace 3, ale půjde o jeden a ten samý mobil. Jediný rozdíl bude v softwarové výbavě, jelikož na čínském trhu nemohou být mobily s Obchodem Play a Google službami a aplikacemi. Kromě specifikací se ukazuje i podoba mobilu, jak jde vidět níže. Nebude se konat nějaká změna a OnePlus jednoduše použije starší podobu z OnePlus 11.

Oneplus Ace 3 display 485x485x OnePlus Ace 3 rear panel 500x500x

Zdroj: androidtreasure

Co se týče specifikací, tak se máme těšit na Snapdragon 8 Gen 2, což odpovídá zavedené strategii, kdy si firma nechává nejnovější procesory jen pro hlavní top modely.

OnePlus 12 zamíří v lednu na globální trh [aktualizováno]

Novinka nabídne také 6,78palcový displej s 1,5K rozlišením od Boe. Bude mírně zakřiven, přičemž obnovovací frekvence bude v rozsahu 1 až 120 Hz. Součástí bude technologie ProXDR pro zvýšení kvality. Dále se máme těšit na LPDDR5X paměti, maximální hodnota bude 16 GB. Nejvybavenější verze nabídne 1 TB prostoru pro data.

Energii bude dodávat baterie o kapacitě 5500 mAh s podporou 100W technologie nabíjení. Na zadní straně bude sestava foťáků 50+8+2 MPx, kde hlavní bude mít optickou stabilizaci. Základní model s 12 GB RAM a 256GB úložištěm má stát 3299 juanů (cca 10 300 Kč bez daně a poplatků). K představení má dojít 4. ledna, ale nevíme, jestli dojde na představení jen pro čínský trh, nebo i pro globální.

Zdroje: gsmarena.com, androidtreasure.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat