reklama

Nevěřili byste, co všechno zvládne Aligator. Ten nejlevnější stojí jen 789 Kč komerční článek

Nevěřili byste, co všechno zvládne Aligator. Ten nejlevnější stojí jen 789 Kč [komerční článek]
2023-12-17T08:26:52+01:00
• 17. 12. 2023

Lámete si hlavu, čím obdarovat prarodiče? Co jim takhle pořídit nový telefon. Vybrali jsme pro vás tři ultralevné modely, se kterými to vaše babičky a dědečci hravě zvládnou.

Chytré technologie se staly běžnou součástí každodenních životů. Většina z nás si ani nedokáže představit, jaký by bez nich svět byl. Díky smartphonům vyřídíme většinu práce, spojíme se s kýmkoliv na světě, nebo jen chillujeme u her nebo na sociálních sítích. Naši prarodiče ale dobu bez všech těch smart věciček zažili, a pro některé z nich může být tak pochopitelně náročné se s takovým zařízením sžít.

Aligator – král v kategorii telefonů pro seniory

Mobilní telefony Aligator jsou vůbec tím nejlepším, co můžete na trhu v této kategorii telefonů pořídit. Jsou totiž jednoduché na ovládání, mají větší a dobře čitelná tlačítka, a skrývají v sobě několik dalších šikovných funkcí. Tak třeba tlačítko SOS, které v případě nouze jednoduše přivolá pomoc, automaticky pošle zprávu s přesnou GPS polohou a ještě k tomu vytočí přednastavené telefonní číslo.

Některé telefony umožní i vzdálenou správu telefonu – vy tak můžete na dálku do Aligatora přidávat kontakty nebo třeba zkontrolovat stav telefonu. Navíc mají i pořádnou výdrž na baterii, takže vydrží s přehledem i dva týdny. 

Telefon už za 789 Kč

Pokud hledáte praktický telefon za levný peníz, sáhněte po A321 (789 Kč). Chcete-li pořídit telefon s foťákem, dobrou koupí budou i modely A670 (1 039 Kč)  nebo A835 (1 289 Kč) – ten navíc umožňuje i přístup na dálku. Pomocí SMS zprávy můžete ze svého vlastního telefonu přidávat do A835 nové kontakty, připomínky do kalendáře, nebo si také vyžádat polohu a stav nabití telefonu.

Aligator A321 1280x720x

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat