Xiaomi Mix Flip by mohl být nový skládací telefon ve stylu „véčka“

Xiaomi Mix Flip by mohl být nový skládací telefon ve stylu „véčka“
2023-09-07T18:00:20+02:00
• 7. 9. 2023

Zdroj: 91mobiles

Čínská technologická společnost Xiaomi v oblasti skládacích telefonu rozhodně nezaostává za konkurencí. Důkazem toho je například nedávno uvedený skládací telefon Mix Fold 3. Co je ale pravodu, takzvaný flip telefon, který se skládá po vzoru telefonl styl „v“ na svém kontě ještě nemá.

Xiaomi Mix Flip možná již brzy

To se ale nyní mění, protože v databází IMEI v Číně se objevil nový telefon označený číslem 2311BPN23C a pracovním názvem Xiaomi Mix Flip. Podle zvěstí, které kolují na internetu by měl být tento telefon uveden na trh příští rok společně s modelem Mix Fold 4.

gsmarena 001 (1) 1200x272x

Zdroj: GSM Arena

Vedle těchto informací ale kolují další spekulace, které vychází z počátečního čísla 23, které by mělo poukazovat na to, že by Flip telefon od Xiaomi mohl dorazit již letos před koncem roku.

gsmarena 002 1200x768x

Zdroj: GSM Arena

Vedle těchto informací uniká na povrch i nákresy designu v jehož duchu by se měl Mix Flip představit. Podle náčrtu je patrné, že bude mít telefon při uzavřeném stavu horní displej doplněný o tři fotografické senzory. V rozloženém stavu pak dojde ke zdvojnásobení zobrazovací plochy displeje. Telefon by měl být poháněn procesorem Snapdragon Qualcomm 8 Gen 3, jehož uvedení je plánováno na příští měsíc. Podle toho, že je dostupnost telefonů Mix Fold omezena pouze na Čínu, lze očekávat, že dostupnost Mix Flipu bude podobná.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat