reklama

OnePlus chystá tablet OnePlus Pad Go
aktualizováno

OnePlus chystá tablet OnePlus Pad Go
[aktualizováno]
2023-09-18T16:31:24+02:00
• 18. 9. 2023

OnePlus Pad; Zdroj: OnePlus

Aktualizováno 18. 9.

Po dvou týdnech zde máme další informace o tabletu od OnePlus. K představení by mělo dojít již 6. října. Ačkoliv zatím nemáme nějaké detaily kolem samotné výbavy, tak zde máme oficiální podobu, kterou značka zveřejnila na svých stránkách. Bližší informace mají být k dispozici 19. září, tedy zítra, ale asi se budou postupně objevovat, dokud nedojde k představení.

kv pc 0916jpgthumb 2051x1641x

Zdroj: OnePlus

Původní článek 4. 9.

OnePlus se od svého začátku soustřeďuje výhradně na mobilní telefony, ale v portfoliu značky najdeme i další kategorie produktů. Nedávno jsme se také dočkali tablet, který dostal jednoduchý název OnePlus Pad. Jeho původ je ale v mateřské společnosti, která jej představila pod svým názvem o něco dřív. Jak se ukazuje, zřejmě se dočkáme dalšího tabletu.

OnePlus Pad Go

O existenci dalšího tabletu od OnePlus se dozvídáme prostřednictvím certifikačních úřadů. Respektive se v jejich databázích objevily záznamy o zařízení, které nese kódové označení OPD 2304 (2305). Bude k dispozici ve dvou základních konfiguracích. Základní nabídne jen WiFi konektivitu, druhá pak bude mít i mobilní připojení. Zatím ale nevíme, jestli se nabídne jen LTE, nebo se bude jednat o 5G variantu.

OnePlus Pad Go BIS certification 1000w 312hjpg 1000x312x

Zdroj: Android Authority (se souhlasem)

Bohužel zatím neznáme ani sebemenší náznaky designu nebo specifikací. Dá se ale očekávat, že jakmile se tablet dostane do dalších certifikačních procesů, tak se objeví i jeho fotografie a samozřejmě i specifikace. Případně se brzy ohlásí nějaký zdroj, který vyzradí více informací.

Zatím můžeme jen usuzovat podle samotného názvu, že se bude jednat o levnější zařízení se slabšími specifikace. Právě název OnePlus Pad Go tomu odpovídá, respektive slovíčko Go, které se používá v Android světě u smartphonů se základní výbavou a odlehčeným systémem.

Zdroje: androidauthority.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat