reklama

WhatsApp v mobilní aplikaci vylepšuje rozhraní pro hovory

WhatsApp v mobilní aplikaci vylepšuje rozhraní pro hovory
2023-08-20T18:00:00+02:00
• 20. 8. 2023

Zdroj: Dotekamanie.cz

WhatsApp v beta verzi aplikace přináší optimalizaci pro rozhraní hovorů. Oproti stávajícímu přidává nové ovládací prvky a rovněž zdůrazňuje to, že jsou hovory zabezpečené šifrováním.

WhatsApp vylepšuje rozhraní pro hovory

Novinka se objevuje v beta verzi aplikace pro Android s číslem sestavení 2.23.17.16 a je dostupná postupně pro všechny beta testery, kteří si nainstalovali nejnovější zkušební verzi. Novinkou je přepracované rozhraní pro hovory, které oproti stávajícímu přináší možnost z obrazovky přidat kontakt do probíhajícího hovoru, což je vylepšení především pro skupinové hovory. Na níže uvedených obrázcích je vlevo současné rozhraní a vpravo nové.

improved calling interface 1940x2048 1940x2048x

Zdroj: WABetaInfo

Obrazovka rovněž nově obsahuje vyjíždějící panel, který informuje o tom, že je hovor zabezpečený dvoufázovým koncovým šifrováním. Je tak vidět, že WhatsApp to bezpečností a ochranou soukromí myslí opravdu vážně a dává uživatelům tak najevo, že jejich soukromí opravdu chrání. Novinky jsou dostupné zatím pouze pro testery na platformě Android a postupně se bude rozšiřovat mezi širší počet uživatelů.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat