reklama

WhatsApp pro iOS, Android a Windows přináší filtr konceptů, archiv stavů a další nové funkce

WhatsApp pro iOS, Android a Windows přináší filtr konceptů, archiv stavů a další nové funkce
2023-06-01T08:00:08+02:00
• 1. 6. 2023

Zdroj: Dotekománie

Do aplikace WhatsApp míří mnoho nových funkcí, které dále vylepšují uživatelský zážitek a praktickou funkčnost. Nové funkce se dostávají jak pro Android, tak i pro iOS a ochuzeny nezůstávají ani aplikace pro stolní počítače.

Novinka v aplikaci WhatsApp

Betatesteři aplikace pro iOS mohou testovat sestavení 23.10.76, které přináší například doprovodný režim, díky kterému bude možné používat WhatsApp účet až na pěti zařízeních najednou.

1685466251 wa companion mode set up ios story 760x428x

Zdroj: WABetaInfo

Doposavad doprovodný režim umožnil využít ten samý účet na tabletech, ale nyní se bude možné přihlásit ke svému účtu až na pěti mobilních telefonech. Aktualizace by pro testery měla dorazit během několika málo týdnů.

1685466237 wa status archive business android story 760x848x

Zdroj: WABetaInfo

Beta verze aplikace WhatsApp pro Android pak přichází s podporou archivu stavu, která by měla být určená pro firemní účty. Tato funkce přichází s testovací verzí 2.23.11.18. V této verzi také přichází zavedení uživatelských jmen, která budou veřejně dohledatelná. Jedná se o alternativní ID k telefonnímu číslu.

1685466222 wa profile username android 1080x2400x

Zdroj: WABetaInfo

Jak jsme vás již informovali, v testovací verzi 2.2320.1.0 aplikace WhatsApp pro Windows se zavádí možnost nastavení jiného jazyka, než je výchozí. Změna jazyka bude možná přímo v nastavení aplikace.

1685466245 wa app language feature windows story 760x835x

Zdroj: WABetaInfo

Uživatelé v rámci testovací verze pro Windows budou mít možnost také nově filtrovat v konverzacích pouze ty chaty, které obsahují koncept zprávy. Nejnovější testovací sestavení pro Android a iOS získávají také možnost ochrany zálohy v cloud pomocí end-to-end šifrování. Všechny uvedené novinky jsou v testování. Pakliže si je chcete vyzkoušet, je nutné se registrovat do beta test programů.

Zdroj: neowin.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat