reklama

WhatsApp beta pro Windows získává možnost změny jazyka

WhatsApp beta pro Windows získává možnost změny jazyka
2023-05-31T19:30:44+02:00
• 31. 5. 2023

Zdroj: Dotekomanie.cz

WhatsApp nabízí kromě mobilních aplikací pro Android a iOS také nativní aplikaci pro stolní počítače a to jak pro macOS, tak i pro Windows. Beta verze aplikace pro Windows nyní získává pár nových funkcí.

WhatsApp pro Windows získává nové funkce

Jednou z nich je možnost lokalizace aplikace do jiného jazyka přímo v nastavení aplikace. Novinka se objevuje v beta verzi s číslem sestavení 2.2320.1.0. Možnost nastavení jazykové mutace přímo v aplikaci již získala i beta pro Android (číslo sestavení 2.22.19.10) a nyní tuto možnost dostává i aplikace pro Windows. Aplikace je ve výchozím stavu lokalizovaná do jazyka v rámci země v jaké je nabízena. Pro některé uživatele ale může být užitečné nastavit si výchozí jazyk na svůj preferovaný.

WA APP LANGUAGE FEATURE WINDOWS 1080x1187x

Zdroj: WABetaInfo (se souhlasem)

V nastavení aplikace se nově objevuje položka „Jazyk“, která nabídne předvolené jazyky. V současné době je možné jazyk změnit pouze tak, že je změněn systémový jazyk v nastavení telefonu. Funkce je momentálně dostupná pro omezený počet testerů. Další novinkou pro beta testery je nové filtrování konceptů zpráv. Někteří testeři mají nyní možnost filtrovat pouze ty zprávy, které obsahují koncepty (rozepsané zprávy), takže uživatelé snáze naleznou nedokončené zprávy, které ještě neodeslali.

Jak již jsme zmínili, tyto dvě nové funkce jsou dostupné v nejnovější beta verzi 2.2320.1.0, nicméně automaticky nejsou zpřístupněny všem testerům, jak už to obvykle bývá, ale zavádějí se postupně.

Zdroj: wabetainfo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat