reklama

Garmin uvedl chytré golfové hodinky Approach S70

Garmin uvedl chytré golfové hodinky Approach S70
2023-05-27T15:00:57+02:00
• 27. 5. 2023

Zdroj: Gizmochina

Garmin uvedl na trh další přírůstek v podobě chytrých hodinek pro golfové hráče – Approach S70. Podívejme se na to, čím mohou zaujmout.

Golfové hodinky Garmin Approach S70

Hodinky jsou vybaveny AMOLED displejem a dvěma průměry displeje – 42 a 47 mm. Jedná se o špičkové hodinky, které jsou nástupcem předchozího modelu Approach S62. Od předchozí generace se liší právě AMOLED displejem. AMOLED displej přináší nesporné výhody právě pro golfové hráče, kteří díky jeho vysokému jasu a podání barev, lépe uvidí na informace například při přímém slunečním svitu.

Garmin Approach S70 Golf 4 746x1008x

Zdroj: Gizmochina

Menší 42mm varianta přichází v bílé a šedé barvě, větší 47mm varianta se bude nabízet v černé. Hodinky nabídnou přístup k více než 43 tisícům golfových hřišť po celém světě. Hodinky jsou vybaveny virtuálním asistentem, který může navrhnout potřebné vybavení pro dosažení optimální výkonu. Pokud si uživatel objedná od Garminu předplacenou službu, může získat přístup ke kompletní nabídce aplikací, které nabídnou data pro optimální způsob hry a technická data a další.

Garmin Approach S70 Golf 742x820x

Zdroj: Gizmochina

Pro ukládání topografických map jsou hodinky Approach S70 vybaveny 32GB úložištěm. Baterie pak nabídne 16denní výdrž na jedno nabití. Hodinkám samozřejmě nechybí funkce pro měření srdečního tepu a další. Samozřejmostí je i vodotěsnost do 5 ATM. Cenovka je stanovena na 649 dolarů.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat