reklama

Aplikace Soundcloud pro Android získává podporu pro přímé zprávy

Aplikace Soundcloud pro Android získává podporu pro přímé zprávy
2023-01-21T13:30:04+01:00
• 21. 1. 2023

Zdroj: 9to5google

Službu Soundcloud pravděpodobně není třeba detailně představovat. Pro ty, kdo i tak nejsou zcela v obraze, se jedná o hudební platformu určenou pro distribuci hudebního obsahu, kterou využívají převážně méně známí umělci.

Soundcloud nově podporuje zasílání zpráv

Služba Soundcloud byla zprvu dostupná pouze na webu. Webová verze mimo jiné podporuje i zasílání přímých zpráv. Tuto možnost nyní získává i mobilní aplikace pro Android. Nejnovější verze aplikace podporuje přímé zprávy jak přátelům, tak i umělcům.

soundcloud messages android 458x696x

Zdroj: 9to5google

Soundcloud na svých stránkách říká: „Kliknutím na ikonu obálky v pravém horním rohu domovské obrazovky se dostanete ke svým zprávám. Kliknutím na jednu z těchto zpráv se zpráva rozbalí a zobrazí se celá konverzace a všechny sdílené skladby. Chcete-li odpovědět na zprávu, jednoduše začněte psát do textového pole pod konverzací. Zde můžete posílat přímé textové zprávy nebo přidat skladbu či seznam skladeb, o kterých si myslíte, že by si je příjemce rád poslechl.“

Uživatelé mohou kromě přímých zpráv sdílet také skladby, nebo seznamy skladem. Novinka je prozatím dostupná pouze pro uživatele Androidu.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim