reklama

Youtube zavádí nové rozhraní a synchronizované texty pro odesílání obsahu do jiného zařízení

Youtube zavádí nové rozhraní a synchronizované texty pro odesílání obsahu do jiného zařízení
2022-12-29T19:24:48+01:00
• 30. 12. 2022

Zdroj: 9to5Google (se souhlasem)

Youtube Music přináší novou aktualizaci, která by měla zlepšit uživatelský zážitek. Tato aktualizace přináší nové uživatelské rozhraní s časově synchronizovanými texty při odesílání obsahu do jiného zařízení.

Youtube Music přináší novinku ve streamování hudby

Tato informace pochází z Reddit fóra, kde jeden uživatel sdílel informace o této novince. Ta se pravděpodobně dostala mezi pár vyvolených uživatelů, kteří si ji již nyní mohou vyzkoušet. Podle tohoto uživatele nové rozhraní se synchronizovanými texty hodně připomíná to od Applu.

a6ilv1p 1500x1129x

Zdroj: XDA

Z obrázku, který uživatel Redditu nasdílel je patrné, že při odesílání hudby do zařízení se na obrazovce vpravo zobrazují informace o interpretovi, názvu alba a je zde vyobrazena i grafika alba. Synchronizovaný text písně je pak zobrazen v levé části. Texty se zobrazují synchronizovaně s textem obsaženým ve skladbě. Jak se ale zdá, tak synchronizované texty jsou v současné době nabízeny pouze pro casting a nikoliv nativně na mobilním telefonu, nebo tabletu.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim