reklama

Povánoční akční ceny na bezdrátová sluchátka a robotický vysavač oken komerční článek

Povánoční akční ceny na bezdrátová sluchátka a robotický vysavač oken [komerční článek]
2022-12-30T09:40:45+01:00
• 30. 12. 2022

Vánoční svátky jsou za námi a je na čase připravovat se na příští rok. Opět bude platit, že čas a stres budou hrát proti vám. Získat nějaký čas můžete díky robotickému čističi, který umyje vaše okna (včetně prosklené koupelny) místo vás. A získaný čas si můžete zpříjemnit třeba bezdrátovými sluchátky. Do těchto dvou kategorií se tentokrát podíváme.

Bezdrátová sluchátka Redmi Buds 4 Pro

Hlavní tahoun v podobě Redmi Buds 4 Pro vynikne nejednou funkcí. Uvnitř sluchátek jsou dvě membrány (10 a 6 mm) na 360° prostorový zvuk s vylepšením od firmy MI Audio. Technologie ANC má tři úrovně, kde nejvyšší režim potlačí hluk do 43 dB. Následuje transparentní režim a herní režim snižující latenci zvuku k hodnotě 59 ms.

Redmi Buds 4 Youth Edition 1024x516 1024x516x

Zdroj: Gizmochina

Tři mikrofony s ENC v zádech výrazně zlepšují kvalitu hovorů. Pozornosti neuniká ani Bluetooth 5.3, certifikace odolnosti IP54, dotykové plošky pro ovládání, podporu kodeku AAC a hlasových asistentů (Siri, Google Assistant). Celková výdrž činí 36 hodin (bez ANC) nebo 9 hodin (při 50% hlasitosti) bez nutnosti dobití.

Sluchátka si podrobněji můžete prohlédnout na tomto odkazu, kde jej lze mimo jiné rovnou zakoupit za sníženou cenu. Aktuálně běží sleva 62 %!

Robotický vysavač oken

Robot je vybaven umělou inteligenci, vysoce kvalitním čipem, šestiosým senzorem zrychlení, motorem s vysokou rychlostí otáčení. Robot přichází s originálním patentovaným designem.

Robot disponuje nízkou hlučností 65 dB, takže vás nebude rušit. Robot je schopen si naplánovat vlastní dráhu čištění automaticky podle prostředí. Má 3 režimy čištění, mezi které patří režim mytí ve tvaru N, režim mytí ve tvaru Z a automatický režim pro dosažení plného pokrytí a vyšší účinnosti čištění. Po dokončení mytí se robot automaticky vrátí do výchozí pozice.

Robotický vysavač oken Robotický vysavač oken Robotický vysavač oken

Robota lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace, lze jej také ovládat bezdrátově v rámci sítě 2,4G pomocí dálkového ovladače. Výkonné vakuové sání 2800 PA, vertikální nosnost 7 500 g a speciální dráha účinně zvyšují tření mezi sklem a robotem, díky čemuž se brání uklouznutí stroje na mokrém skle.

Robota si podrobněji můžete prohlédnout na tomto odkazu, kde jej lze mimo jiné rovnou zakoupit za sníženou cenu. Aktuálně běží sleva 44 %!

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim