reklama

Motorola připravuje levné Moto E13

Motorola připravuje levné Moto E13
2022-12-24T18:41:16+01:00
• 25. 12. 2022

Zdroj: Motorola

Produktovou řadu Moto E čeká v nejbližší možné době jedno rozšíření a společnost Motorola se o to postará modelem, který jako první zanechal stopy ve známém benchmarku Geekbench. Dnes připravovaný přírůstek s názvem Moto E13 můžeme ke všemu spatřit na prvních fotografiích díky zahraničním serveru MySmartPrice. Zařízení bude zcela výhradně určeno pro nejméně náročné uživatele.

Žádná sláva

Fotografie jasně naznačují to, kam výrobce hodlá zástupce poslat. V přední části vynikají tlusté rámečky kolem displeje, velmi výrazná brada a standardní výřez pro selfie kamerku ve tvaru padající kapky. Do vnitřní skladby určitě nahlédne čipová sada Unisoc T606 a 2GB operační paměť RAM.

E13 1 1200x630x

Zdroj: MySmartPrice

Pokud se telefon skutečně stane nejlevnějším řešením, tak nelze vyloučit pouze 16GB úložiště podpořené slotem pro paměťové microSD karty. Zadní část obsadí jeden hlavní fotoaparát s LED bleskem, jehož rozlišení bude asi maximálně 8 megapixelů.

V samotném základu běží nejnovější operační systém Android 13 a pravděpodobně půjde o populární edici Go. Viditelný USB-C vstup hodlá najednou suplovat 3,5mm audio jack, protože jej na konstrukci nevidíme. Rovněž nemusí být od věci větší kapacita baterie a záda vyrobená z levného plastu. Další informace nepochybně dorazí v následujících týdnech.

E13 2 1200x630x

Zdroj: MySmartPrice

Zdroj: mysmartprice.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim