reklama

Mobvoi zavádí vylepšenou službu sledování spánku a zdraví, bude ale zpoplatněna

Mobvoi zavádí vylepšenou službu sledování spánku a zdraví, bude ale zpoplatněna
2022-12-24T18:41:27+01:00
• 25. 12. 2022

Zdroj: Mobvoi

Čínská společnost Mobvoi je výrobcem nositelné elektroniky, jako jsou bezdrátová sluchátka, nebo chytré hodinky. Podle posledních informací společnost chce uživatelům přinést vylepšenou podporu sledování spánku a dalších zdravotních funkcí.

Mobvoi zavádí předplatné pro vylepšenou službu sledování zdraví

Společnost upgradovala nové funkce pro sledování spánku a dalších zdravotních funkcí, aby mohla uživatelům přinést novou předplatitelskou VIP službu. Mezi nové placené funkce patří pokročilá analýza spánku a další funkce pro lepší noční odpočinek v podobě knihovny relaxačních skladeb pro lepší usínání. Uživatelé získají pravidelné informace a upozornění o svém spánku a také různá doporučení.

sleep 1168x1164x

Zdroj: Mobvoi

Mezi další vylepšené funkce patří náhled na data o tepové frekvenci, okysličení krve SpO2. majitelé chytrých hodinek Mobvoi TicWatch GTH2 získají možnost vyzkoušet tuto novou službu po dobu šesti měsíců zdarma. K tomu v období od 20. do 31 prosince bude služba nabízena za speciální cenu 2,99 dolarů měsíčně. Běžná cena pak bude 4,99 dolarů měsíčně. Pokud se uživatel rozhodne využít čtvrtletního, nebo ročního předplatného pak zaplatí pouze 2,66 respektive 2,25 dolarů za měsíc.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim