reklama

iQOO chystá přírůstek Neo 7 Racing Edition

iQOO chystá přírůstek Neo 7 Racing Edition
2022-12-19T16:30:56+01:00
• 19. 12. 2022

Zdroj: iQOO

Čínský regulační úřad TENAA vydal důležitou certifikaci modelu iQOO Neo 7 Racing Edition, který by v nejbližší možné době měl v portfoliu doplnit základní Neo 7 a Neo 7 SE. Přestože záznam v databázi neobsahuje žádné specifikace, tak alespoň přináší nové fotografie zařízení. K oficiálnímu oznámení může dojít již během následujících dnů či týdnů.

Jen trochu jiný

Telefon byl identifikován pod kódovým označením V2232A a nejen vpředu nabídne velmi podobné prvky jako poslední dva předchůdci v sérii. Očekává se displej dosahující na Full HD+ rozlišení, 120Hz obnovovací frekvenci nebo pod taktovkou AMOLED technologie. Selfie kamerku umístí do proděravěného otvoru nahoře uprostřed.

iqoo neo 7 racing edition 1 960x640x

Zdroj: Gizmochina

Hardwarovou část postaví na čipové sadě Snapdragon 8+ Gen 1 od Qualcommu, ke které připojí až 512GB interní úložiště či 16GB operační paměť RAM (+ navíc 8 GB ve virtuální podobě). Článek baterie o velikosti 5 000 mAh údajně dostane také technologii rychlého 120W nabíjení.

Záda opět obsadí výrazný ostrov pro přisvětlovací LED blesk a celkem tři objektivy fotoaparátu, u nichž zatím neznáme přesné nastavení. Nekompletní seznam uzavírá nejnovější verze operačního systému Android 13 pod vlastním rozhraním OriginOS 3. Bližší podrobnosti určitě zjistíme v brzké době.

iqoo neo 7 racing edition 2 1024x1018x

Zdroj: Gizmochina

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat