reklama

iQOO chystá přírůstek Neo 7 Racing Edition

iQOO chystá přírůstek Neo 7 Racing Edition
2022-12-19T16:30:56+02:00
• 19. 12. 2022

Zdroj: iQOO

Čínský regulační úřad TENAA vydal důležitou certifikaci modelu iQOO Neo 7 Racing Edition, který by v nejbližší možné době měl v portfoliu doplnit základní Neo 7 a Neo 7 SE. Přestože záznam v databázi neobsahuje žádné specifikace, tak alespoň přináší nové fotografie zařízení. K oficiálnímu oznámení může dojít již během následujících dnů či týdnů.

Jen trochu jiný

Telefon byl identifikován pod kódovým označením V2232A a nejen vpředu nabídne velmi podobné prvky jako poslední dva předchůdci v sérii. Očekává se displej dosahující na Full HD+ rozlišení, 120Hz obnovovací frekvenci nebo pod taktovkou AMOLED technologie. Selfie kamerku umístí do proděravěného otvoru nahoře uprostřed.

iqoo neo 7 racing edition 1 960x640x

Zdroj: Gizmochina

Hardwarovou část postaví na čipové sadě Snapdragon 8+ Gen 1 od Qualcommu, ke které připojí až 512GB interní úložiště či 16GB operační paměť RAM (+ navíc 8 GB ve virtuální podobě). Článek baterie o velikosti 5 000 mAh údajně dostane také technologii rychlého 120W nabíjení.

Záda opět obsadí výrazný ostrov pro přisvětlovací LED blesk a celkem tři objektivy fotoaparátu, u nichž zatím neznáme přesné nastavení. Nekompletní seznam uzavírá nejnovější verze operačního systému Android 13 pod vlastním rozhraním OriginOS 3. Bližší podrobnosti určitě zjistíme v brzké době.

iqoo neo 7 racing edition 2 1024x1018x

Zdroj: Gizmochina

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat