reklama

WhatsApp pravděpodobně navýší limit pro maximální počet členů ve skupině

WhatsApp pravděpodobně navýší limit pro maximální počet členů ve skupině
2022-10-14T09:35:23+01:00
• 14. 10. 2022

Zdroj: Dotekománie

Podle webu WABetaIno, který pravidelně informuje o plánovaných novinkách v aplikaci WhatsApp, by mohlo v brzké době dojít k navýšení limitu počtu členů ve skupině.

WhatsApp navyšuje kapacitu skupin, zatím pouze pro betatestery

Podle zjištění by se maximální počet členů ve skupině mohl zvýšit ze stávajících 512 na 1 024. Jak je patrné ze screenshotů, ve skupině je zobrazena kapacita až pro 1 024 účastníků. Novinka se objevila v beta verzi aplikace pro Android, ale do testování je samozřejmě zahrnuta i platforma iOS. Aktuálně je funkce dostupná pro vybranou skupinu registrovaných testerů.

WA MAX GROUP PARTICIPANTS UP TO 1024 ANDROID IOS 2484x2208x

Zdroj: WABetaInfo

WhatsApp navýšil kapacitu skupin před nedávnem na počet 512 členů. Před tím byl limit pouhých 256 členů. I přes to, že by se kapacita opět navýšila, stále má WhatsApp co dohánět. Například konkurenční platforma Telegram aktuálně umožňuje ve skupinách připojení až 200 000 členů. Například další komunikační platforma Signal aktuálně umožňuje 1 000 členů ve skupinách. Zatím není jasné, kdyby se novinka mohla zpřístupnit pro všechny uživatele, ale mohlo by to být pravděpodobně brzy.

Zdroje: androidcentral.com, wabetainfo.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim