Honor oznámil nové chytré hodinky pro děti

Honor oznámil nové chytré hodinky pro děti
2022-10-14T11:35:39+02:00
• 14. 10. 2022

Zdroj: Honor

Oficiální představení mají za sebou nové hodinky s názvem Choice Children Watch od firmy Honor, které jsou určeny pouze pro nejmenší uživatele a především jejich rodiče. Novinka na sebe láká přesnějšími polohovými službami, slušnou výdrží baterie nebo možnost provádět mobilní platby v omezeném režimu. Čínský výrobce ke všemu ještě nasadil ucházející cenovku.

Mají čím zaujmout

Zatímco o displeji nebylo prozrazeno vůbec nic, tak jediná 2MPx kamerka vpředu umí fotit a také slouží k uskutečňování video hovorů. Hodinky nejsou odkázány jen na připojení k WiFi sítím, ale nesou i slot pro vložení SIM karty. Za polohovými službami stojí integrovaný GPS modul, který doprovází standardní sestava v podobě A-GPS s Beidou. Například rodiče mohou bez problému dostávat upozornění, když dítě přijde domů či do škole.

honor choice children watch 1 1920x893x honor choice children watch 2 1920x955x

Zdroj: Honor

Mobilní platby nezprostředkuje NFC čip, ale fungují na principu snímání QR kódů. Pro maximální bezpečnost dítěte byl vybrán vlastní uzavřený systém, do něhož nelze ani instalovat aplikace třetích stran. Dále konstrukce s certifikací odolnosti IP68 získala SOS tlačítko, mikrofon či reproduktor. Baterie má kapacitu 850 mAh a hodinky v případě vybití přejdou do režimu nízké spotřeby, aby rodič stále znal přesnou polohu.

honor choice children watch 1995x1080x

Zdroj: Honor

Honor neodkryl přesnou dobu výdrže, ale údajně stačí dobíjení dvakrát týdně. Vše uzavírají silikonové řemínky, hlasový asistent a doprovodná aplikace na vzdálenou správu. Doporučená cena po přepočtu činí zhruba 1 161 Kč.

honor choice children watch 4 1920x1241x honor choice children watch 3 1920x1147x

Zdroj: Honor

Zdroje: gizmochina.com, hihonor.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat