reklama

O2 spouští eSIM pro Apple Watch

O2 spouští eSIM pro Apple Watch
2022-10-24T13:29:10+02:00
• 24. 10. 2022

Zdroj: Apple

Do této chvíle jen jeden operátor v Česku nabízel možnost používat Apple Watch s LTE konektivitou. Nyní se konečně přidává druhý, kterým je samo O2.

Apple Watch s eSIM oficiálně v ČR, zatím jen u T-Mobile [aktualizováno]

eSIM a O2

V tomto případě nejde o jednoduchý proces nasazení eSIM a samotné konektivity pro Apple Watch, jelikož zde má vliv i sám výrobce těchto hodinek. Je tedy nutná kooperace obou firem. Samotná služba bude dostupná až od 25. října, přičemž operátor dává prvních 6 měsíců možnost používat připojení zdarma.

Aby si zákazníci mohli novou službu pořádně vyzkoušet, rozhodli jsme se ji poskytnout na šest měsíců zcela zdarma. Sami tak objeví kouzlo eSIM se všemi benefity, které chytré hodinky nabízí,“ popisuje Roman Bacík a dodává: “ Největší výhodu vidím v tom, že uživatel může vyjít ven a vyčistit si hlavu bez telefonu v kapse. Zároveň ale zůstane v k ontaktu se svou rodinou, přáteli i prací. Všechno může jednoduše vyřídit z hodinek a iPhone v klidu nechat doma.“ Po 6 měsících pak bude služba O2 Chytré hodinky stát měsíčně jen 99 korun.

O2 HW Apple watch mbt 1 1200x628 1200x628x

Zdroj: O2

Apple Watch Cellular následně po uplynutí zkušebního období zdarma bude stát 99 Kč měsíčně. Na hodinkách jako takových budete využívat své aktuální telefonní číslo. S tím je spojeno také čerpání dat, což bude právě z vašeho tarifu. Jde tedy i příplatek, abyste mohli své služby používat na hodinkách. O2 si připravilo i speciální akci, v rámci které jde získat Apple Watch se slevou, případně na splátky.

O tisíc korun zlevňujeme modely chytrých ‚jablečných‘ hodinek, na kterých si naši zákazníci mohou eSIM aktivovat,“ říká Václav Dostál, který má v O2 na starosti prodej mobilních telefonů a dalších zařízení, a doplňuje: “ Jsme si vědomi toho, že koupě nového příslušenství je velký krok. Proto pokud si zákazník není před nákupem jistý, může si od začátku listopadu hodinky nejdříve vyzkoušet na některé z našich O2 Prodejen.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat