reklama

Apple Watch s eSIM oficiálně v ČR, zatím jen u T-Mobile aktualizováno

Apple Watch s eSIM oficiálně v ČR, zatím jen u T-Mobile [aktualizováno]
2021-06-14T09:30:13+01:00
• 14. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Aktualizováno 14. 6.

Dnes T-Mobile oficiálně spouští Apple Watch Connection, díky čemuž lze používat mobilní připojení u hodinek Apple Watch ve verzi GPS + Cellular. Jsou podporovány modely Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a novější. Aktivace probíhá přímo v aplikaci Watch na iPhonech. Služba ale není zdarma. T-Mobile si účtuje 99 Kč měsíčně, přičemž ten, kdo si ji objedná do jednoho roku od uvedení, dostane tři měsíce zdarma. Jestli se služba objeví i konkurenčních operátorů, není zatím jasné.

Původní článek 7. 6.

Apple Watch řadu let podporují mobilní data. V zahraničí si uživatelé mohli užívat benefity, které my v České republice využívat nemohli. Tomu je ale po několikaletém čekání u konce. T-Mobile jako první český operátor do své nabídky zařadí chytré hodinky Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE ve verzi GPS + Cellilar s podporou eSIM.

Apple Watch s GPS+Cellular i v Česku

To je velká věc pro nejednoho jablečného majitele. Oba modely budou v prodeji od pondělí 14. června. Kompletní ceník, dostupnost a informace o tarifech budou k dispozici ve stejný den na stránkách českého operátora. 

Apple Watch

Zdroj: T-Mobile

Podle příspěvků na Twitteru se ale zdá, že budete muset mít dva tarify. Jeden na svém mobilním zařízení a druhý tarif pro Apple Watch. To ale v tuto chvíli jen spekulujeme. V pondělí 14. června v 15:00 se dozvíme více. Tak či onak jde o velký posun dopředu. 

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim