reklama

Nové chytré brýle TCL Nxtwear S exkluzivně na Kickstarteru

Nové chytré brýle TCL Nxtwear S exkluzivně na Kickstarteru
2022-10-20T17:42:54+01:00
• 21. 10. 2022

Zdroj: GizmoChina

Čínská technologická společnost TCL spustila kickstarterovou kampaň na své nové chytré brýle s názvem Nxtwear S. Tyto chytré brýle jsou evolucí předchozí generace chytrých brýlí od TCL.

Základem brýlí Nxtwear S jsou dvě zobrazovací jednotky s technologií micro OLED. Ty poskytují rozlišení 1080p Full HD, s pokrytím více než 90 % barveného rozsahu DCI-P3, a pyšní se certifikací TÜV Rheinland Low Blue Light pro lepší ochranu zraku. TCL uvádí, že brýle Nxtwear S poskytnou zážitek ekvivalentní sledování 140palcové obrazovky (355 cm) ze vzdálenosti 4 metrů.

Audiovizuální zážitek

Chytré brýle Nxtwear S jsou tvořeny dvojicí micro OLED obrazovek spojených lehkým rámečkem. Fyzické ovládací prvky zahrnují přepínač zobrazovacích režimů a regulátor hlasitosti. Brýle slibují audiovizuální zážitek ve filmové kvalitě a s čistým zvukem, a jsou kompatibilní se systémy MS Windows a Android, s pomocí adaptéru pak také se systémem iOS. Dále lze Nxtwear S používat i se smartphony, tablety, osobními počítači a některými herními konzolemi. Prostřednictvím Bluetooth sluchátek připojených ke smartphonu je rovněž možné poslouchat hudbu a zvuk.

TCL Nxtwear S 02 GizmoChina 1024x683x

Zdroj: GizmoChina

TCL Nxtwear S jsou k dispozici pouze přes crowdfundingovou platformu Kickstarter, a ta za cenu začínající na 329 $. Podle posledních údajů zatím TCL vybralo více než 230.000 $ od 681 podporovatelů. Crowdfundingová kampaň poběží na Kickstarteru až do začátku listopadu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Petr Hlávka

Narodil se velmi mlád a zatím je stále ještě naživu. Už v dětství ho přitahovaly bity a bajty: od programovatelné kalkulačky, přes C64, MS-DOS a Windows pak (téměř proti své vůli) doputoval do univerza jménem Apple - a už v něm zůstal.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim