reklama

Google pohřbívá další projekt, gmailový doplněk končí

Google pohřbívá další projekt, gmailový doplněk končí
2022-10-28T13:33:05+01:00
• 28. 10. 2022

Ani dva roky nebyl na světě projekt do Google s názvem Threadit, poprvé jsme o ní informovali v dubnu minulého roku. Služba sloužila pro jednoduché nahrání videa s možností i se záznamem dění na obrazovce. Při tvorbě bylo možné vytvářet kapitoly a nahrávat je samostatně. Projekt vznikl v experimentálním prostředí Google, který nese název Area 120.

Threadit Google

Zdroj: Threadit.app

Dva měsíce na záchranu vytvořených videí

Uživatelům Threaditu přišlo oznámení na e-mail 19. října. V e-mailu bylo uvedeno, že tým, stojící za projektem Threadit, je přesunut z Area 120 do Google Workspace, kde se bude soustředit na budování „pohlcující vizuální spolupráce v rámci celé platformy“.

„Threadit ukončí svou službu 19. prosince 2022. Nezapomeňte si před tímto datem stáhnout všechna videa, která chcete uložit. Děkujeme, že jste se připojili k Threadit na této cestě asynchronních videí!“

threadit logo color 1153x493x

Pokud chcete stáhnout všechna videa, která jste kdy vytvořili z aplikace Threadit: přihlaste se do threadit.app > klikněte na svůj profilový obrázek > vyberte Účet > klikněte na Exportovat videa. Po 19. prosinci, tedy za necelých 60 dní, Google smaže veškerý vytvořený obsah.

Zdroj: threadit.app

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim