reklama

Anker má nová sluchátka se snímačem tepové frekvence

Anker má nová sluchátka se snímačem tepové frekvence
2022-10-05T08:00:34+02:00
• 5. 10. 2022

Zdroj: Soundcore

Společnost Anker pod vlastní značkou Soundcore uvádí bezdrátová sluchátka Liberty 4 s integrovaným snímačem tepové frekvence, který podle výrobce jako první na světě umí 24 hodin měřit tep. K tomu přidávají doslova hromadu nadstandardních funkcí a vše završuje velmi přijatelná cenovka. Tato novinka bude velkou konkurencí pro ostatní modely z nejvyšší řady.

Levná „prémiovka“

Budoucí majitele čeká 360° prostorový zvuk, který jde ruku v ruce s adaptivním potlačením okolního hluku nebo audio kodeky AAC, LDAC, SBC. Pravé sluchátko obsahuje ukrytý skener a doprovodná aplikace sbírá naměřené hodnoty během používání. Nicméně firma mu nevěnovala příliš mnoho pozornosti, takže nad jeho přenosností můžeme jen polemizovat.

anker soundcore liberty 4 2 1200x1200x anker soundcore liberty 4 5 1200x1200x

Zdroj: Soundcore

Samotná sluchátka zvládnou 5 až 9 hodin provozu dle způsobu používání. V kombinaci s dobíjením pouzdrem se dostávají maximálně k hranici 28 hodin. Rychlé nabíjení za 15 minut dodá další 3 hodiny poslechu. Pouzdro navíc nepostrádá ani podporu bezdrátového nabíjení. Dále je samozřejmostí vícebodové připojení, přizpůsobitelný ekvalizér a dvě barevné varianty – bílá, černá.

Oficiální prodej odstartoval přes stránky výrobce za lákavých 150 dolarů (tj. cca 3 756 Kč). Prvních 500 zájemců čeká zdarma dárek v podobě USB-C kabelu či 32W nabíječky.

anker soundcore liberty 4 3 1200x1200x anker soundcore liberty 4 4 1200x1200x

Zdroj: Soundcore

Zdroje: us.soundcore.com, phonearena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat