Dynamic Island si nyní můžete vychutnat i na Android zařízeních

Dynamic Island si nyní můžete vychutnat i na Android zařízeních
2022-09-24T11:30:59+02:00
• 24. 9. 2022

Zdroj: Haryan Rakyat

Jednou z nejzajímavějších novinek, které Apple vedle nových iPhonů představil, je nová funkce Dynamic Island. Jedná se o softwarové grafické rozšíření notche v displeji. Tento týden jsme vás informovali o tom, že Relame chce na podobné funkci pracovat také. Majitelé Android zařízení mohou již nyní tuto funkci získat skrze aplikaci Dynamic Spot.

Dynamic Island bude dostupný i pro zařízení Android

Za aplikací Dynamic Spot stojí vývojář Jawomo, který ji dal k dispozici na Google Play pro všechny majitele Androidů. V současné době si můžete aplikaci vyzkoušet zdarma v rámci předběžného přístupu. Vzhledem k tomu, že aplikace ještě není ve finální fázi, nemusí fungovat zcela bez problémů. Aplikace Dynamic Spot ve verzi zdarma umožní upravit polohu ostrova podle toho, kde se nachází průstřel pro fotoaparát a rovněž lze nastavit jeho velikost.

Screenshot 20220922 144207 750x702x

Zdroj: The Verge

Pokud budete chtít využít pokročilejší funkce jako například zobrazení ostrova na zamčené obrazovce, nebo možnost otevírání aplikací z ostrova, budete si muset připlatit částku 4.99 dolarů. Bezplatná verze aplikace Dynamic Spot tak působí spíše jako designový prvek bez pokročilejších funkcí, které nabízí Dynamic Island od Applu. V placené verzi však bude možné nastavit interakce při klepnutí na oznámení a další. Aplikace ale v tuto chvíli ještě není dokončená a jistě se v ní dočkáme pokročilejších funkcí, které ani sám Apple nenabídne.

logo-app dynamicSpot - Multitasking Jawomo Zdarma ANDROID

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat